• Omega 3 Strong
  • Omega 3 Strong
  • Omega 3 Strong
  • Omega 3 Strong
  • Omega 3 Strong
  • Omega 3 Strong

Omega 3 Strong

€ 24.95
Ihned dostupné
Amount:
 

Dopřejte si wellness pro celé tělo s kapslemi Omega-3 Strong od společnosti Cibdol. Díky vysoce koncentrovanému čištěnému rybímu oleji nebylo nikdy snazší podpořit zdraví vašeho srdce, mozkové funkce či váš zrak. Snadno polykatelné kapsle jsou nabité DHA, EPA a vitaminem E, takže jsou ideální pro doplnění mezer v každodenní výživě.

Popis
Informace
Popis

Jednoduchá wellness péče o celé tělo

Získat kompletní spektrum prospěšných vitamínů, minerálů a esenciálních mastných kyselin z potravin není vždy snadné a pohodlné. Proto přicházejí na řadu kapsle Omega-3 Strong od společnosti Cibdol. Nejenže obsahují komplexní směs rybích olejů EPA a DHA, ale přidali jsme i vitamin E, který vašemu tělu poskytne potřebnou výživovou podporu.

Vyvážení potřeb omega-3

Získávání dostatečného množství omega-3 mastných kyselin je zásadní pro vyvážený a plnohodnotný životní styl. Není však vždy snadné získat poměr esenciálních mastných kyselin potřebných k posílení zdraví srdce, mozku a očí. V Cibdolu jsme odborně smíchali 250 mg kyseliny dokosahexaenové (DHA) s 500 mg kyseliny eikosapentaenové (EPA) spolu s vitaminem E a antioxidanty, abychom poskytli vysoce účinnou podporu duševní a fyzické pohody celého těla.

Čistá příroda

Naše kapsle Omega-3 Strong neobsahují toxiny a kontaminující látky a představují ideální způsob, jak vyzkoušet vysoce koncentrovaný čištěný rybí olej. Nejenže jsou jednoduché a účinné, ale snadno se přizpůsobí vašemu stávajícímu režimu doplňků stravy, posílí vaše nutriční potřeby a zajistí vašemu tělu potřebné zdroje.

Esenciální mastné kyseliny poskytují řadu výhod, ovlivňují funkci mozku, zraku a zdraví srdce. Tak proč se snažit získat omega-3, které potřebujete, abyste mysleli a cítili se co nejlépe, když můžete vyzkoušet snadno polykatelné kapsle Omega-3 Strong od společnosti Cibdol? Pořiďte si je ještě dnes!

Jak používat Omega-3 Strong od Cibdolu

Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte jednu kapsli denně se sklenicí vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Informace
Množství 60 kapslí
Skladování Na suchém, temném a chladném místě
Složení Fish oil (fish); Gelatin; Glycerin; Vitamins; Water
CBD No
Category Vitals
Jaký produkt potřebuji?