For you. for life.

Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit námi sponzorované sportovce

Cíl společnosti Cibdol byl vždy to, abychom našim zákazníkům poskytnuli ty nejkvalitnější produkty. Je přirozené, že sport a cvičení jdou ruku v ruce a tyto aktivity nejenže spojují lidi po celém světě, ale také pomáhají s psychickým a fyzickým zdravím.

To je důvod, proč společnost Cibdol podporuje sportovce všech různých disciplín, jelikož jejich vášeň a odhodlání nás inspirují snažit se využít každý den na maximum.

Kromě toho, že podporujeme profesionální sportovce, tak se snažíme také pomoci i normálním lidem vést aktivní život. Děláme to tím, že sponzorujeme různé sportovní akce, kluby a tělocvičny. Vzhledem k tomu, že moderní život s sebou přináší mnoho výzev, tak je nyní důležitější než kdy předtím, abychom hráli svou roli v debatě o psychickém a fyzickém zdraví. Kromě toho cvičení také napomáhá k vytvoření energetické a zdravé společnosti a pomáhá předcházet kardiovaskulárním onemocněním, obezitě, osteoporóze a mrtvicím. 


Pokud budeme vzdělávat a podporovat lidi k tomu, aby vedli aktivní život, tak můžeme pomoci snížit riziko civilizačních chorob a díky tomu bude moci více lidí žít život naplno.

Seznamte se se všemi námi sponzorovanými sportovci. Naleznete zde přehled jejich úspěchů a také něco z jejich života.

Jaký produkt potřebuji?