Robin van Roosmalen

Smíšená Bojová Umění

Nationalitet
Holländska
Födelseort
's-Hertogenbosch
Födelsedatum
1 oktober 1989
2011 Fast & Furious
vítěz turnaje
2012 GLORY
2. místo
2013 GLORY
2. místo
2014-2016 GLORY 70 kg
GLORY šampion
2016-2018 GLORY 65 kg
GLORY šampion
instagram twitter youtube

Biografie

Robin se o sport zajímal již od čtyř let a v tomto věku začal se sebeobranou. O několik let později zkusil fotbal, ale rychle si uvědomil, že jsou pro něj vhodnější individuální sporty. Nakonec se ve čtrnácti rozhodl zaměřit na kickbox a zbytek, jak se říká, je historie.

Netrvalo dlouho a držel krok se zavedenými jmény a dobře si vedl v soutěžích s nejlepšími z nejvyšší divize. Protože se Robin nespokojil s pouhým vítězstvím v těchto zápasech, neustále se rozvíjel ve sportovce světové třídy, jakým je dnes.

Robin během své kariéry ukázal světu, že je jedním z nejlepších ve svém oboru a stal se čtyřnásobným šampionem GLORY v nejlehčí ​​a lehké váze. Stal se také prvním kickboxerem, který byl kdy korunován na šampióna GLORY dvou divizí.

S úspěchem v ruce chtěl Robin novou výzvu a v roce 2018 přešel na MMA. Sebevědomý a tvrdě pracující Robin nastavil laťku pro svůj nový cíl vysoko, je totiž odhodlaný se stát šampionem MMA ve dvou divizích.

Vedle své bojové kariéry chce Robin také podporovat mladé lidi s obtížnou výchovou, vytvářet podpůrné sítě a pomáhat jim dosáhnout jejich cílů.

"Nedopusťte, aby strach zabil vaše sny".

Jaký produkt potřebuji?