• Shilajit
  • Shilajit
  • Shilajit
  • Shilajit
  • Shilajit
  • Shilajit

Shilajit

€ 21.95
Ihned dostupné
Amount:
 

Shilajit od společnosti Cibdol je přírodní způsob podpory duševní výkonnosti a nálady. Tato fascinující a vzácná superpotravina z odlehlých horských oblastí se již po staletí používá k podpoře metabolismu a energetické hladiny a zároveň pomáhá udržovat optimální hmotnost. Všestranný a bohatý zdroj minerálů a aminokyselin, díky kterému nebylo nikdy snazší zažít nefalšovanou pohodu.*

Popis
Informace
Popis

Přímo od Matky Země

Shilajit je nedílnou součástí tradiční ájurvédské medicíny, je to přírodní a všestranná superpotravina s obrovským vlivem na duševní a fyzickou pohodu. Tato nefalšovaná látka, pocházející přímo z odlehlých horských oblastí jižní Asie, je bohatým zdrojem minerálů a aminokyselin a je připravena podpořit duševní výkonnost, náladu a hladinu energie*.

Rafinovaná po tisíce let

Není mnoho látek, které by po tisíce let pěstovala a zdokonalovala sama matka příroda. Víte, teprve když se rostlinná a mikrobiální hmota po staletí sama rozkládala, vznikl shilajit. Tato látka podobná dehtu, která se obvykle nachází ve štěrbinách a puklinách horských oblastí, oplývá přírodními minerály, kyselinou huminovou a fulvovou a několika antioxidanty.

Přinášíme sílu přírody do vašeho domova

Naše vegetariánské kapsle se snadno polykají a nabízejí standardizovanou dávku shilajitu, kterou můžete užívat kdykoli a kdekoli potřebujete. A jako bonus jsme do nich zařadili selen, účinný minerál, který bez problémů spolupracuje se shilajitem a pomáhá chránit buňky před oxidačním poškozením.* Společně tato přírodní kombinace může vašemu tělu poskytnout podporu, kterou potřebuje, aby se mohlo postavit životu čelem.

S 500 mg shilajitu v jedné kapsli nebylo nikdy snazší využít sílu matky přírody ve vašem wellness režimu. Vyzkoušejte ji ještě dnes a zažijte celotělové účinky podpořené holistickou praxí ájurvédské medicíny.

Jak používat Shilajit od Cibdolu

Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte 1-2 kapsle denně se sklenicí vody a jídlem. Nepřekračujte doporučenou dávku.

*Zdravotní tvrzení čeká na evropské schválení

Informace
Množství 60 kapslí
Veganské Ano
CBD No
Category Vitals
Jaký produkt potřebuji?