Kick de Heer

Wakeboard

Národnost
Dutch
Místo narození
Blitterswijk
Datum narození
03/10/2005
2016 National Championships
3rd place
2016 Low Lands
5th place
2017 Eat Play Love
4th place
2018 Eat Play Love
3rd place
2021 Eat Play Love
1st place
instagram twitter youtube

Biography

Přestože je Kick stále teenager, tak již získal obrovské množství zkušeností. Naštěstí Kickovi rodiče vlastní wakeboardingovou školu a právě zde, ve věku čtyř let, se poprvé vydal na vodu. Nyní, když je jeho trenérem jeho otec, dělá Kick vlny (doslova) v mezinárodních soutěžích.

Zpočátku bral Kick wakeboarding jako zábavu a nikdy si nemyslel, že jeho přirozený talent povede k profesionální kariéře. Tak to bylo až do roku 2020, kdy začal wakeboarding brát vážně a na vodě posouvat své limity. Aktivním zlepšováním svých dovedností vyhrál Kick poprvé mezinárodní soutěž Eat Play Love.

Jeho hlavním cílem je dostat se na mistrovství světa ve wakeboardingu, ale nejprve chce žít a trénovat ve Spojených státech s některými z nejlepších světových wakeboardistů. Ví, že jediný způsob, jak porazit ty nejlepší, je učit se od těch nejlepších, a to je přesně to, co hodlá udělat.

Talentovaný a odhodlaný Kick bude i nadále vystupovat v evropských a národních soutěžích a bude nadále pracovat na svém snu o mistrovství světa.

Kick je rozený talent a wakeboarding je pro něj stejně přirozený, jako pro většinu lidí chůze - což je vzhledem k jeho věku opravdu něco.

"Užívejte si, co děláte a vždy se z toho snažte vytěžit to nejlepší"

Jaký produkt potřebuji?