Bailey Groenendaal

Cyclocross

Národnost
Holandský
Místo narození
Schijndel
Datum narození
12. září 2003
Dutch Championships 2018
3. místo
Zilvermeercross 2019
3. místo
Dutch Championships 2019
3. místo
Stockholm cyclocross 2020
1. místo
Světových Pohárech
Účast
Dutch Championships 2022
11. místo
instagram twitter youtube

Biografie

Od chvíle, kdy mohl Bailey jezdit na kole, si zamiloval každou sekundu. Ať už to bylo projetí bahna v dětství nebo trénink s cyklistickým sdružením v Schijndelu. Ve dvanácti letech nebylo pochyb, že to je to, co chce dělat. Vzrušení z jízdy na kole a z práce na vlastní cestě nešlo odolat.

Toto odhodlání a chuť po bahně byla perfektní kombinace, protože Bailey si odvezl 3. místo na holandském národním cyklokrosovém mistrovství - to vše v prvním roce, kdy závodil. Od té doby se jeho pozornost plně přesunula na cyklokros, aby viděl, jak daleko se dokáže dostat.

Bailey je nyní aktivním cyklokrosovým jezdcem více než šest let a má za sebou spoustu zkušeností na mezinárodní scéně. Nejen, že je hnán k dosažení nejlepšího výsledku, ale je ochoten hodně obětovat, aby dosáhl svých cílů. A jaký je přesně ten cíl? Stát se mistrem světa, samozřejmě!

Díky svým technickým schopnostem, vytrvalosti a síle nepochybujeme, že Bailey má vlastnosti, které mu jako cyklokrosovému jezdci pomohou růst. Jedna věc je jistá; teprve teď začíná test jeho limitů!

"Nikdy se nevzdávej a posouvej své hranice".

Jaký produkt potřebuji?