• Libido Support
  • Libido Support
  • Libido Support
  • Libido Support
  • Libido Support
  • Libido Support

Libido Support

€ 29.95
Ihned dostupné
Amount:
 

Podpořte vitalitu, kterou si zasloužíte, s přípravkem Libido Support od společnosti Cibdol. Synergická směs rostlinných bylin, vitamínů a minerálů, která je vhodná pro muže i ženy, podporuje tělo zevnitř. Tento jedinečný přípravek nejenže příznivě působí na krevní oběh díky ginkgo bilobě, ale nezbytné minerály napomáhají zdravé hormonální rovnováze (zinek).*

Popis
Informace
Popis

Sebeláska poháněná přírodou

Život je plný rozptýlení, nežádoucího tlaku a výrazného nedostatku času na péči o sebe. Přípravek Libido Support od Cibdolu pomáhá obnovit rovnováhu a využívá synergickou směs přírodních složek, které podporují vitalitu mužů i žen. Speciálně vyvinuté složení obsahující Panax ginseng, Ginkgo biloba, zinek, vitamin E a Muira puama podporuje krevní oběh, libido, hormonální rovnováhu a další*.

Přijměte péči o sebe

V dnešní moderní společnosti je až příliš snadné odsunout naše fyzické potřeby za nabitý pracovní program a hektický společenský kalendář. Přesto jsou přínosy pro pohodu značné, a právě zde vám může Libido Support pomoci vrátit se zpět do správných kolejí. Spoléhá na zcela přírodní složky a působí zevnitř těla, aby obnovil vitalitu ve stále náročnějším světě.

Využití zcela přírodních složek

Synergická směs zcela přírodních vitamínů, minerálů a rostlinných bylin působí společně se základními systémy vašeho těla a podporuje fyzické potřeby mužů a žen. Díky jedinečnému složení vás nepřetěžuje ani nezatěžuje, ale naopak působí v souladu s vaší stávající wellness rutinou.

Když potřebujete pomoci dostat se zpět do rytmu, obraťte se na přirozený vliv Panax ginseng, Ginkgo biloba, zinku a vitaminu E. Vyzkoušejte Libido Support od Cibdolu a poznejte rozdíl, který může synergický přístup k fyzické pohodě přinést.

Jak používat přípravek Libido Support od společnosti Cibdol

Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte 3 kapsle denně po dobu šesti týdnů. Po šesti týdnech užívejte 2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

*Zdravotní tvrzení čeká na evropské schválení

Informace
Množství 90 tablets
CBD No
Category Vitals
Jaký produkt potřebuji?