Můžete skutečně ztratit břišní tuk za 7 dní?

Published:

Mnoho lidí zajímá, zda je možné shodit břišní tuk za pouhých 7 dní, ale je to opravdu možné? Pojďme prozkoumat pravdu, která se za tímto tvrzením skrývá, a ponořme se do účinných strategií pro odbourávání tuků.

Obsah:

 1. Klíčové poznatky:
 2. Je odbourání břišního tuku za 7 dní vědecky možné?
  1. Důležitost vyváženého přístupu
  2. Tučné ryby a snídaně s vysokým obsahem bílkovin
  3. Další návyky pro odbourávání tuků
 3. Strategie pro redukci břišního tuku v průběhu času
  1. Zařaďte aerobní cvičení
  2. Omezte příjem rafinovaných sacharidů a cukru
  3. Konzumujte tučné ryby bohaté na omega-3 kyseliny
  4. Začněte den snídaní s vysokým obsahem bílkovin
 4. Zařazení aerobního cvičení do svého programu
  1. Kardio a silové cvičení
 5. Snížení příjmu rafinovaných sacharidů a cukru
  1. Praktické tipy, jak snížit množství rafinovaných sacharidů a cukru:
 6. Konzumace tučných ryb bohatých na omega-3 kyseliny
 7. Začněte den snídaní s vysokým obsahem bílkovin
 8. Další návyky podporující odbourávání tuků
 9. Závěr
 10. NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
  1. Otázka: Lze skutečně zhubnout břišní tuk za 7 dní?
  2. Otázka: Je ztráta břišního tuku za 7 dní vědecky možná?
  3. Otázka: Jaké jsou strategie pro redukci břišního tuku v průběhu času?
  4. Otázka: Jak může zařazení aerobního cvičení do vašeho denního režimu pomoci snížit množství břišního tuku?
  5. Otázka: Jak může snížení příjmu rafinovaných sacharidů a cukru pomoci při redukci břišního tuku?
  6. Otázka: Jak může konzumace tučných ryb bohatých na omega-3 kyseliny pomoci při odbourávání břišního tuku?
  7. Otázka: Proč je pro odbourávání břišního tuku důležité začínat den snídaní s vysokým obsahem bílkovin?
  8. Otázka: Jaké další návyky mohou podpořit odbourávání tuků, včetně břišního tuku?
  9. Otázka: Můžete shrnout hlavní body, o kterých jsme hovořili?
 11. Zdroj Odkazy

Můžete skutečně ztratit břišní tuk za 7 dní?

Klíčové poznatky:

 • Ztráta významného množství břišního tuku za 7 dní není vědecky možná.
 • Existují strategie, které mohou pomoci redukovat břišní tuk v průběhu času.
 • Zařazení aerobního cvičení, snížení příjmu rafinovaných sacharidů a cukru, konzumace tučných ryb, začátek dne snídaní s vysokým obsahem bílkovin a osvojení si zdravých návyků může pomoci při odbourávání tuku.
 • Pro dlouhodobé výsledky je nezbytné udržovat vyvážený a zdravý životní styl.

Je odbourání břišního tuku za 7 dní vědecky možné?

Ztráta břišního tuku za pouhých 7 dní může znít lákavě, ale vědecké důkazy naznačují něco jiného. I když není možné dosáhnout výrazného úbytku tuku konkrétně v oblasti břicha během tak krátké doby, existují strategie, které mohou vést k efektivnímu úbytku hmotnosti v průběhu času.

Důležitost vyváženého přístupu

Pokud jde o redukci břišního tuku, je důležité zaujmout vyvážený přístup, který se zaměřuje na celkové snížení hmotnosti. Zařazení aerobních cvičení do každodenního režimu může pomoci spalovat kalorie a přispět k úbytku tuku. Kromě toho může být prospěšné snížit příjem rafinovaných sacharidů a cukru, protože tyto potraviny jsou často vysoce kalorické a mohou přispívat k přibývání na váze, včetně hromadění břišního tuku.

Tučné ryby a snídaně s vysokým obsahem bílkovin

Konzumace tučných ryb, například lososa, může díky obsahu omega-3 mastných kyselin napomáhat odbourávání tuků. Bylo zjištěno, že tyto zdravé tuky zlepšují citlivost na inzulín a snižují záněty, což obojí může přispět ke snížení hmotnosti. Prospěšné může být také začít den snídaní s vysokým obsahem bílkovin, protože bílkoviny pomáhají zvýšit pocit sytosti a snížit chuť na jídlo během dne.

Další návyky pro odbourávání tuků

Kromě zařazení cvičení a změny jídelníčku existují i další návyky, které mohou podpořit odbourávání tuků. Hydratace pitím velkého množství vody může pomoci omezit chutě a podpořit metabolismus. Snížení příjmu soli navíc může pomoci minimalizovat zadržování vody a nadýmání, což přispěje ke zdání štíhlejšího pasu.

Nezapomeňte, že i když tyto strategie mohou přispět k celkovému snížení hmotnosti a redukci tuku, pro dlouhodobé výsledky je důležité udržovat vyvážený a zdravý životní styl. Ztráta břišního tuku za pouhých 7 dní nemusí být reálná, ale s odhodláním a důsledností lze dosáhnout postupného a udržitelného úbytku hmotnosti.

Strategie pro redukci břišního tuku v průběhu času

I když úbytek břišního tuku za 7 dní nemusí být proveditelný, existují účinné strategie, které vám mohou pomoci dosáhnout vašich cílů v dlouhodobém horizontu. Začlenění těchto návyků do vaší rutiny může přispět k úbytku břišního tuku a zlepšit vaše celkové zdraví.

1. Zařaďte aerobní cvičení

Aerobní cvičení jsou skvělým způsobem, jak spalovat kalorie a podporovat celkový úbytek tuku, včetně břišního. Zaměřte se na alespoň 150 minut aerobní aktivity střední intenzity týdně. Může jít o aktivity jako rychlá chůze, běh, jízda na kole nebo plavání. Aerobní cvičení nejen pomáhá spalovat kalorie, ale také zvyšuje váš metabolismus, což vede k většímu spalování tuků i v klidu.

2. Omezte příjem rafinovaných sacharidů a cukru

Rafinované sacharidy a přidané cukry přispívají k přibývání na váze a mohou vést k nárůstu břišního tuku. Volte raději celozrnné potraviny, jako je quinoa, hnědá rýže a celozrnné pečivo, které poskytují více vlákniny a živin. Kromě toho omezte konzumaci sladkých nápojů, zpracovaných pochutin a dezertů. Místo toho uspokojujte svou chuť na sladké přírodními zdroji sladkostí, jako je ovoce.

3. Konzumujte tučné ryby bohaté na omega-3 kyseliny

Tučné ryby, jako je losos, makrela a sardinky, jsou vynikajícím zdrojem omega-3 mastných kyselin. Bylo zjištěno, že tyto zdravé tuky snižují záněty, zlepšují zdraví srdce a pomáhají při odbourávání tuků, včetně redukce břišního tuku. Snažte se zařadit tučné ryby do svého jídelníčku alespoň dvakrát týdně, abyste dosáhli maximálních výhod.

4. Začněte den snídaní s vysokým obsahem bílkovin

Snídaně s vysokým obsahem bílkovin může pomoci kontrolovat chuť k jídlu a snížit příjem kalorií během dne. Zařaďte do ranního jídla potraviny bohaté na bílkoviny, jako jsou vejce, řecký jogurt, tvaroh nebo proteinový koktejl. Bílkoviny nejen pomáhají budovat a obnovovat tkáně, ale také zvyšují metabolismus, což napomáhá odbourávání tuků.

Kromě toho je důležité udržovat hydrataci pitím velkého množství vody a snížit příjem soli, aby se zabránilo zadržování vody a nadýmání. Zařazení potravin s vysokým obsahem vlákniny, jako je zelenina a celozrnné výrobky, do jídelníčku může také podpořit pocit sytosti a napomoci hubnutí. Pro dosažení optimálních výsledků zkombinujte tyto strategie s dobře zvoleným cvičením, které zahrnuje kardio i silové cviky.

Nezapomeňte, že dosažení trvalého úbytku tuku vyžaduje čas a odhodlání. Zaměřte se na osvojení návyků zdravého životního stylu a důslednost ve svém úsilí. Začleněním těchto strategií do své rutiny můžete postupně redukovat břišní tuk a zlepšit svou celkovou pohodu.

Zařazení aerobního cvičení do svého programu

Pravidelné aerobní cvičení může hrát klíčovou roli při shazování přebytečného břišního tuku a zlepšování celkové kondice. Ať už se jedná o běh, plavání, jízdu na kole nebo tanec, zapojení do těchto aktivit může pomoci spalovat kalorie a zvýšit tepovou frekvenci, což vede k úbytku tuku. Zde je několik tipů, jak zařadit aerobní cvičení do své rutiny:
 1. Začněte s aktivitami střední intenzity: Pokud s cvičením začínáte nebo jste nějakou dobu neaktivní, začněte s aktivitami, které vám zvednou tepovou frekvenci, ale nejsou příliš intenzivní. Skvělým začátkem může být například chůze nebo běh v pohodlném tempu.
 2. Postupně zvyšujte intenzitu: S rostoucí kondicí postupně zvyšujte intenzitu aerobních cvičení. Toho můžete dosáhnout zvýšením rychlosti, vzdálenosti nebo délky trvání aktivity.
 3. Tréninky střídejte: Abyste si udrželi zajímavost a předešli nudě, zkoušejte různé typy aerobních cvičení. Zvažte zpestření své rutiny zařazením aktivit, jako je plavání, jízda na kole nebo návštěva tanečních kurzů.
 4. Zůstaňte důslední: Snažte se týdně absolvovat alespoň 150 minut aerobního cvičení střední intenzity nebo 75 minut intenzivního cvičení. Abyste maximalizovali odbourávání tuků, snažte se cvičení rozložit do celého týdne, a ne je nacpat do několika dnů.

Kardio a silové cvičení

Kromě aerobního cvičení je důležité do svého programu zařadit i silový trénink. Silový trénink pomáhá budovat svaly, které mohou zvýšit váš metabolismus a napomoci odbourávání tuků. Zde je několik nápadů, jak zařadit silová cvičení do svého programu:
 • Zařaďte cviky s vlastní vahou: Cviky jako kliky, dřepy a výpady lze provádět kdekoli a nevyžadují žádné vybavení. Zaměřují se na více svalových skupin a mohou pomoci zpevnit vaše tělo.
 • Používejte posilovací gumy nebo činky: Odporové gumy jsou levné a univerzální nástroje, které mohou dodat vašim cvikům odpor. Alternativně můžete použít činky nebo kettlebelly, které dodají vašemu silovému tréninku větší náročnost.
 • Nezapomínejte na odpočinek: Dejte svalům čas na zotavení tím, že do svého programu zařadíte dny odpočinku. Předejdete tak zraněním a zajistíte, že z tréninku vytěžíte maximum.
 • Vyhledejte odborné vedení: Pokud se silovým tréninkem začínáte, zvažte spolupráci s certifikovaným osobním trenérem, který vám sestaví program na míru vašim cílům a pomůže vám zajistit správnou formu.
Nezapomeňte, že při zařazování aerobních cviků a silového tréninku do rutiny je klíčová důslednost. Začněte s aktivitami, které vás baví, a postupně zvyšujte intenzitu, abyste pro sebe vytvořili výzvu. S časem, odhodláním a vyváženým jídelníčkem můžete dosáhnout svých cílů, kterými jsou úbytek břišního tuku a zlepšení celkové kondice.

Snížení příjmu rafinovaných sacharidů a cukru

Omezení příjmu rafinovaných sacharidů a cukru může změnit pravidla hry, pokud jde o ztrátu břišního tuku. Tyto typy sacharidů, které se nacházejí ve zpracovaných potravinách, jako je bílé pečivo, těstoviny a sladké svačiny, se v těle rychle rozkládají, což vede k rychlému zvýšení hladiny cukru v krvi. To pak v těle vyvolá uvolňování inzulínu, hormonu, který pomáhá ukládat přebytečnou glukózu ve formě tuku.

Pro účinné snížení množství břišního tuku je důležité volit zdravější sacharidy, jako jsou celozrnné výrobky, ovoce a zelenina. Tyto potraviny se tráví pomaleji, což zajišťuje rovnoměrné uvolňování glukózy do krevního oběhu a zabraňuje prudkému nárůstu hladiny cukru v krvi. Volba komplexních sacharidů také znamená, že se budete cítit déle sytí, což snižuje pravděpodobnost přejídání.

Kromě omezení rafinovaných sacharidů je zásadní minimalizovat příjem cukru. Nadbytečný cukr se v játrech přeměňuje na tuk a většina tohoto tuku se ukládá v oblasti břicha. Snížením přidaných cukrů ve stravě můžete snížit příjem kalorií a podpořit úbytek tuku. Dávejte pozor na skryté cukry ve zpracovaných potravinách a nápojích, jako jsou limonády, ochucené jogurty a omáčky. Volte přírodní sladidla, jako je stévie, nebo volte neslazené alternativy, kdykoli je to možné.

Praktické tipy, jak snížit množství rafinovaných sacharidů a cukru:

 • Vyměňte bílé pečivo, těstoviny a rýži za celozrnné alternativy.
 • Místo sladkých pochoutek volte ke svačině čerstvé ovoce a zeleninu.
 • Pečlivě čtěte etikety na potravinách, abyste zjistili skryté cukry, a vybírejte si výrobky bez přidaných cukrů.
 • Nahraďte sladké nápoje vodou, bylinkovým čajem nebo neslazenými nápoji.
 • Experimentujte s přírodními sladidly, jako je stévie nebo skořice, abyste jídlo ochutili.

Jednoduchými změnami ve svém jídelníčku a snížením příjmu rafinovaných sacharidů a cukru můžete udělat významný krok ke ztrátě břišního tuku. Nezapomeňte tyto změny v jídelníčku kombinovat s pravidelným cvičením a zdravým životním stylem, abyste dosáhli dlouhodobých výsledků.

Konzumace tučných ryb bohatých na omega-3 kyseliny

Zařazení tučných ryb do jídelníčku vám může poskytnout základní živiny a podpořit vaši cestu k hubnutí, včetně cílení na břišní tuk. Tučné ryby, jako je losos, makrela a sardinky, jsou vynikajícím zdrojem omega-3 mastných kyselin, které mají prokazatelně řadu zdravotních přínosů, včetně snížení zánětů, zlepšení zdraví srdce a podpory hubnutí.

Zde je několik hlavních důvodů, proč může být konzumace tučných ryb prospěšná pro účinné hubnutí a odbourávání břišního tuku:

 1. Omega-3 mastné kyseliny: Bylo zjištěno, že tučné ryby jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny, které pomáhají regulovat metabolismus, snižují chuť k jídlu a podporují spalování tuků. Tyto zdravé tuky mohou také pomoci zlepšit citlivost na inzulín a snížit zánět, což jsou důležité faktory při regulaci hmotnosti.
 2. Obsah bílkovin: Tlusté ryby jsou také vynikajícím zdrojem vysoce kvalitních bílkovin. Je známo, že bílkoviny zvyšují pocit sytosti a snižují pocit hladu, což může v konečném důsledku vést k menšímu příjmu kalorií a snížení hmotnosti. Zařazení potravin bohatých na bílkoviny, jako jsou tučné ryby, do jídla vám pomůže zůstat sytí a zabránit přejídání.
 3. Hustota živin: Kromě omega-3 mastných kyselin a bílkovin jsou tučné ryby plné základních živin, jako jsou vitaminy D a B12, selen a jód. Tyto živiny hrají důležitou roli pro celkové zdraví a pohodu a jejich zařazení do vyvážené stravy může podpořit hubnutí a redukci tuku.

Nezapomeňte, že při zařazování tučných ryb do jídelníčku je nutné volit zdravé způsoby přípravy, jako je grilování, pečení nebo vaření v páře, aby se minimalizoval přídavek dalších kalorií z nezdravých tuků nebo olejů.

Samotná konzumace tučných ryb sice nemusí vést k drastickému úbytku hmotnosti za pouhých 7 dní, ale jejich zařazení jako součásti dobře sestaveného jídelníčku bohatého na živiny a kombinace s dalšími strategiemi, jako je pravidelné cvičení a kontrola kalorií, může přispět k účinnému hubnutí a pomoci vám dosáhnout vašich cílů, včetně postupného snižování množství břišního tuku.

Začněte den snídaní s vysokým obsahem bílkovin

Snídaně s vysokým obsahem bílkovin může nastartovat váš metabolismus a pomoci vám udržet se na cestě k dosažení vašich cílů v oblasti odbourávání tuků, včetně redukce břišního tuku. Je známo, že bílkoviny jsou makronutrienty, které zvyšují pocit sytosti, udržují pocit plnosti po delší dobu a snižují chuť na jídlo během dne. Když snídáte snídani s vysokým obsahem bílkovin, může vám to pomoci omezit chuť k jídlu a zabránit přejídání později během dne.

Zde je několik nápadů na snídaně bohaté na bílkoviny:

 • Vejce: Vejce s vysokým obsahem bílkovin a důležitých živin jsou všestranná a lze je připravit různými způsoby, například míchaná, vařená nebo v omeletě.
 • Řecký jogurt: Řecký jogurt je vynikajícím zdrojem bílkovin: krémový a lahodný. Doplňte ho ovocem nebo ořechy, abyste získali další výživné látky.
 • Proteinové koktejly: Smíchejte své oblíbené ovoce, odměrku proteinového prášku a mandlové mléko nebo vodu a připravte si rychlou a výživnou snídani.
 • Tvaroh: Sýr cottage je díky své krémové struktuře skvělým zdrojem bílkovin. Pro lepší chuť a křupavost ho doplňte bobulemi nebo ořechy.

Nezapomeňte, že začít den snídaní s vysokým obsahem bílkovin je jen jedním dílem skládačky. Důležité je udržovat celkově vyvážený a zdravý životní styl. Zařaďte do něj i další strategie zmíněné v tomto článku, jako je aerobní cvičení, snížení příjmu rafinovaných sacharidů a cukru a udržování hydratace. Důslednost a trpělivost jsou klíčové, pokud jde o dosažení dlouhodobých cílů v oblasti odbourávání tuků.

Další návyky podporující odbourávání tuků

Kromě cvičení a stravy mohou k celkovému odbourávání tuků, včetně redukce břišního tuku, přispět i některé návyky, jako je udržování hydratace a omezení příjmu soli. Zde je několik dalších návyků, které můžete zařadit do své rutiny:

 1. Pijte hodně vody: Hydratace je pro hubnutí zásadní, protože pomáhá při trávení, omezuje chutě a zlepšuje metabolismus. Snažte se vypít alespoň 8 sklenic vody denně a zvažte nahrazení sladkých nápojů vodou, abyste dosáhli maximálních výhod.
 2. Snižte příjem soli: Nadměrná konzumace soli může vést k zadržování vody a nadýmání, což ztěžuje dosažení plochého břicha. Dbejte na příjem soli a vyhýbejte se zpracovaným a baleným potravinám, které mají obvykle vysoký obsah sodíku. Místo toho volte čerstvé, plnohodnotné potraviny a ochucujte jídla bylinkami a kořením.
 3. Zařaďte do jídelníčku potraviny s vysokým obsahem vlákniny: Zařazení velkého množství ovoce, zeleniny a celozrnných výrobků do jídelníčku může podpořit pocit sytosti a zabránit přejídání. Potraviny s vysokým obsahem vlákniny také napomáhají trávení a mohou přispět ke zploštění žaludku.
 4. Věnujte se kardio i silovým cvičením: Zatímco aerobní cvičení, jako je běh, plavání nebo jízda na kole, pomáhají spalovat kalorie a podporují odbourávání tuků, silová cvičení, jako je posilování nebo cvičení s vlastní vahou, pomáhají budovat svalovou hmotu. Kombinace obou typů cvičení může maximalizovat potenciál spalování tuků a pomoci zpevnit břišní svaly.

Nezapomeňte, že hubnutí břišního tuku vyžaduje čas a důslednost. Je důležité osvojit si udržitelné návyky a učinit je součástí svého životního stylu. Zařazením těchto návyků spolu s vyváženou stravou a pravidelným cvičením můžete dosáhnout dlouhodobého úbytku tuku a zlepšit svůj celkový zdravotní stav.

Závěr

Ztráta břišního tuku za 7 dní může být pro mnohé touhou, pravdou však je, že udržitelné odbourávání tuku vyžaduje čas, úsilí a kombinaci návyků zdravého životního stylu. Je důležité přistupovat k hubnutí komplexně a zaměřit se na celkové zdraví a pohodu.

Jednou ze strategií pro dlouhodobé snižování množství břišního tuku je zařazení aerobního cvičení do každodenní rutiny. Zapojení do aktivit, jako je běh, plavání nebo jízda na kole, může pomoci spalovat kalorie a zvýšit celkový potenciál spalování tuků.

Kromě toho může mít na redukci břišního tuku významný vliv snížení příjmu rafinovaných sacharidů a cukru. Tyto druhy potravin jsou často vysoce kalorické a mohou přispívat k přibývání na váze, zejména v oblasti břicha.

Konzumace tučných ryb bohatých na omega-3 kyseliny, jako je losos nebo pstruh, může rovněž napomoci odbourávání tuků, včetně břišního. Bylo prokázáno, že omega-3 mastné kyseliny pomáhají snižovat záněty a zlepšují metabolické zdraví.

K účinnému hubnutí může přispět i to, že den začnete snídaní s vysokým obsahem bílkovin. Potraviny bohaté na bílkoviny mohou pomoci zvýšit pocit sytosti a podpořit metabolismus, což vede ke snížení příjmu kalorií během dne.

Důležité je také zavést si další návyky, které podporují odbourávání tuků, jako je pití velkého množství vody a snížení příjmu soli. Udržování hydratace může pomoci regulovat chuť k jídlu a optimalizovat tělesné funkce, zatímco snížení příjmu soli může zabránit zadržování vody a nadýmání.

I když tyto strategie mohou přispět k celkovému úbytku hmotnosti a redukci tuku, je důležité mít na paměti, že klíčová je důslednost. Pro dlouhodobé výsledky je nezbytné udržovat vyvážený a zdravý životní styl, včetně vyvážené stravy a pravidelného pohybu. Osvojením těchto návyků a postupnými, udržitelnými změnami můžete dosáhnout účinného úbytku hmotnosti a časem snížit množství břišního tuku.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Otázka: Lze skutečně zhubnout břišní tuk za 7 dní?

Odpověď: Ztráta břišního tuku za pouhých 7 dní není vědecky možná.

Otázka: Je ztráta břišního tuku za 7 dní vědecky možná?

Odpověď: Ne, dosažení výrazného úbytku břišního tuku za tak krátkou dobu není reálné.

Otázka: Jaké jsou strategie pro redukci břišního tuku v průběhu času?

Odpověď: Zařazení aerobního cvičení, snížení příjmu rafinovaných sacharidů a cukru, konzumace tučných ryb bohatých na omega-3 kyseliny, zahájení dne snídaní s vysokým obsahem bílkovin, pití velkého množství vody, snížení příjmu soli a zařazení potravin s vysokým obsahem vlákniny do jídelníčku může pomoci snížit množství břišního tuku v průběhu času.

Otázka: Jak může zařazení aerobního cvičení do vašeho denního režimu pomoci snížit množství břišního tuku?

Odpověď: Aerobní cvičení může přispět k celkovému úbytku tuku, včetně břišního, tím, že zvyšuje spalování kalorií a zrychluje metabolismus.

Otázka: Jak může snížení příjmu rafinovaných sacharidů a cukru pomoci při redukci břišního tuku?

Odpověď: Rafinované sacharidy a cukr mohou přispívat ke vzniku břišního tuku, takže snížení jejich konzumace může pomoci při odbourávání tuku a celkovém snížení hmotnosti.

Otázka: Jak může konzumace tučných ryb bohatých na omega-3 kyseliny pomoci při odbourávání břišního tuku?

Odpověď: Tučné ryby, jako je losos, jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny, které mohou pomoci snížit množství břišního tuku a podpořit celkové snížení hmotnosti.

Otázka: Proč je pro odbourávání břišního tuku důležité začínat den snídaní s vysokým obsahem bílkovin?

Odpověď: Snídaně s vysokým obsahem bílkovin může pomoci kontrolovat chuť k jídlu, podpořit metabolismus a spalování tuků, včetně těch v oblasti břicha.

Otázka: Jaké další návyky mohou podpořit odbourávání tuků, včetně břišního tuku?

Odpověď: Pití velkého množství vody může pomoci s hydratací a kontrolou chuti k jídlu, zatímco snížení příjmu soli může pomoci snížit nadýmání a zadržování vody, což přispívá k celkovému úbytku tuku, včetně tuku na břiše.

Otázka: Můžete shrnout hlavní body, o kterých jsme hovořili?

Odpověď: Ztráta břišního tuku za pouhých 7 dní není vědecky možná. Zařazení aerobního cvičení, snížení příjmu rafinovaných sacharidů a cukru, konzumace tučných ryb, zahájení dne snídaní s vysokým obsahem bílkovin, pití velkého množství vody, snížení příjmu soli a zařazení potravin s vysokým obsahem vlákniny do jídelníčku však může přispět k dlouhodobému snížení množství břišního tuku a celkovému úbytku tuku.

Zdroj Odkazy

Zaregistrujte do našeho zpravodaje a užijte 10% slevu na jednu vaši objednávku

Jaký produkt potřebuji?