• Vegan Vitamin D3
  • Vegan Vitamin D3
  • Vegan Vitamin D3
  • Vegan Vitamin D3
  • Vegan Vitamin D3
  • Vegan Vitamin D3
  • Vegan Vitamin D3
  • Vegan Vitamin D3

Vegan Vitamin D3

€ 17.95
Ihned dostupné
Amount:
 

Podpořte svůj imunitní systém a další fyziologické systémy s naším produktem Vegan Vitamin D3. Tyto snadno spolknutelné tablety obsahují veganský vitamin D, díky čemuž se liší od konkurenčních doplňků stravy. V každém balení naleznete 120 kapslí a nikdy nebylo snazší zvýšit příjem vitamínu D a vylepšit tak své zdraví.

Popis
Informace
Popis

Nechte si rozzářit svůj den

Dodání dostatečného množství vitamínu D do našeho těla je velice důležité. Nejenže náš Vegan Vitamin D3 doplněk stravy podporuje řadu esenciálních tělesných funkcí, ale je také veganský. Vitamín D se obvykle získává ze zvířecích surovin, jako je například rybí tuk, nicméně naše kapsle jsou vyráběny unikátní technologií, díky čemuž si každý může vychutnat sílu vitamínu D.

Veganský vitamin D

Vitamín D hraje důležitou roli v naší imunitě a také udržuje správnou funkci kostí a svalů. Nicméně až do teď bylo velice obtížné získat vitamín D, který je vhodný i pro vegany. Nicméně si myslíme, že každý člověk by měl mít možnost užívat doplňky stravy s vitamínem D, a to bez ohledu na jeho stravovací návyky.

Účinek pro celé tělo po celý rok

Obvykle naše tělo získává vitamín D ze slunečního záření, nicméně během zimních měsíců se lidé moc často nedostanou ven a díky tomu klesá hladina vitamínu D v našem těle. To může způsobit různé zdravotní potíže. V těchto případech je užívání doplňků stravy nezbytné.

Bez ohledu na vaši situaci vám naše snadno polykatelné kapsle poskytnou esenciální podporu a to bez ohledu na váš věk. Vyberte si naše veganské doplňky stravy od Cibdolu.

Jak užívat Vegan Vitamin D3 od Cibdolu

Pro nejlepší výsledek užívejte jednu kapsli denně, ideálně s a nebo po jídle.

Informace
Množství 120 tablets, 120 daily doses
Skladování Na suchém, temném a chladném místě
Jaký produkt potřebuji?