• Ashwaganda KSM-66
  • Ashwaganda KSM-66
  • Ashwaganda KSM-66
  • Ashwaganda KSM-66
  • Ashwaganda KSM-66
  • Ashwaganda KSM-66

Ashwaganda KSM-66

€ 21.95
Ihned dostupné
Amount:
 

Důvěřujte regulačnímu účinku Ashwagandhy KSM-66 od Cibdolu. KSM-66 obsahuje nejvyšší koncentraci kořene ashwagandhy a představuje zlatý standard rostlinných extraktů. Jedinečný proces extrakce zajišťuje plnospektrální směs přírodních látek, které pomáhají vyrovnávat a obnovovat duševní a fyzickou pohodu.

Popis
Informace
Popis

Podpora psychické i fyzické rovnováhy

Ashwagandha je základním kamenem ájurvédy a po staletí se používá k podpoře odolnosti organismu vůči psychické a fyzické zátěži. Protože kořen rostliny obsahuje největší koncentraci účinných látek, zvolili jsme zlatý standard přírodních rostlinných extraktů - KSM-66. Tato plnospektrální směs získaná výhradně z kořenů ashwagandhy dodá vašemu tělu potřebnou podporu.

Založeno na principech přírodního léčení

Vliv Ashwagandhy na stres, hladinu energie a koncentraci vychází z důmyslné směsi přírodních rostlinných látek. Toto množství vyvažujících prvků, které se nacházejí v kořenech a listech rostliny Ashwagandha, jí pomohlo získat pozici jedné z nejdůležitějších ájurvédských bylin. Nyní můžete stejný vliv využít i vy prostřednictvím našich vysoce kvalitních kapslí vhodných ke každodennímu užívání.

Přinášíme rostlinnou pohodu do vašeho domova

Všestrannost Ashwagandhy vychází z jejího antistresového a uklidňujícího účinku, který podporuje tělo zevnitř. Zatímco psychické a fyzické stresory jsou nezbytnou a nevyhnutelnou součástí každodenního života, Ashwagandha KSM-66 je tu proto, aby vám nabídla pomocnou ruku, když ji nejvíce potřebujete.

Uvolnit svůj plný potenciál nebylo nikdy jednodušší. Důvěřujte osvědčené roli přírodních rostlinných extraktů, které zvyšují vaši pohodu, a pociťte rozdíl, který může Ashwagandha přinést v oblastech, jako je spánek, stres a úroveň energie. Snadno polykatelné kapsle jsou ideální pro nabitý a aktivní životní styl, jsou bez chuti a zápachu pro maximální pohodlí. Vyzkoušejte své ještě dnes!

Jak používat Ashwagandha KSM-66 od Cibdolu

Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte 1-2 kapsle denně a zapijte je sklenicí vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Informace
Dávkování 1 capsule / 2 x a day
Množství 60 kapslí
Skladování Na suchém, temném a chladném místě
CBD No
Category Vitals
Jaký produkt potřebuji?