Nejlepší polštář proti bolesti šíje

Published:

Objevení polštáře, který zmírňuje bolest krku, může změnit život těm, kteří trpí úpornou bolestí během odpočinku. V tomto komplexním průvodci se budeme zabývat různými faktory, které přispívají k výběru dokonalého polštáře pro zmírnění bolesti krku a zlepšení kvality spánku.

Jak budete číst dále, dozvíte se o našich nejlepších tipech pro lidi, kteří spí na boku a mají bolesti krku, a také pro lidi, kteří spí na zádech a mají podobné problémy. Probereme také ideální polštáře speciálně navržené pro úlevu od bolesti krku i ramen a všestranně přizpůsobitelné možnosti, které vyhovují individuálním preferencím.

Kromě těchto vysoce hodnocených produktů se budeme zabývat změnami životního stylu, které mohou pomoci dále snížit bolest krku. Nakonec představíme některá jedinečná řešení, jako jsou válcové polštáře a komorové konstrukce plněné vodou, které nabízejí inovativní přístupy při hledání nejlepšího polštáře pro úlevu od bolesti šíje.

Choosing the Best Pillow for Neck Pain

Výběr nejlepšího polštáře proti bolesti šíje

Při výběru správného polštáře proti bolestem krku je nutné zvážit faktory, jako je rozpočet, poloha při spánku a míra opory, kterou konkrétní polštář poskytuje. Člověk by měl své polštáře vyměňovat každé 1-2 roky, aby si zajistil pohodlí. Odborníci často doporučují polštáře z paměťové pěny, latexu, pohanky nebo peří.

Faktory ovlivňující výběr polštáře

 • Rozpočet: Musíte najít takový, který se vejde do vašeho rozpočtu a zároveň bude poskytovat dostatečnou oporu krku.
 • Poloha při spánku: Při výběru nejvhodnějšího typu polštáře hraje významnou roli vaše preferovaná poloha při spánku. Lidé, kteří spí na boku, mohou vyžadovat tvrdší varianty s vyšším loftem, zatímco lidem, kteří spí na zádech a na břiše, mohou vyhovovat tenčí a měkčí varianty.
 • Materiály polštářů: Materiál použitý při výrobě polštáře má také vliv na jeho schopnost zmírnit bolest krku. Polštáře z paměťové pěny a latexu mají tendenci lépe tvarovat a zmírňovat tlak ve srovnání s tradičními nadýchanými polštáři plněnými prachovým peřím nebo polyesterovými vlákny.

Důležitost výměny starých polštářů

Staré polštáře mohou způsobovat nedostatečnou oporu, což může vést k chronickým bolestem krku nebo dokonce k novým problémům, pokud nejsou včas vyměněny. Nedostatečná opora může zhoršit stávající chronické bolesti krku nebo dokonce způsobit nové, pokud se dostatečně dlouho neřeší. Chcete-li se tomuto problému zcela vyhnout, ujistěte se, že pravidelně aktualizujete svou sbírku lůžkovin investováním do vysoce kvalitních výrobků určených speciálně pro různé typy spáčů a jejich jedinečné požadavky/preference.

Při výběru polštáře pro zmírnění bolesti šíje je důležité zvážit různé faktory, nicméně při správném výzkumu a pečlivosti můžete najít ideální polštář. Přesto při správném úsilí a píli můžete najít polštář, který bude vyhovovat vašim potřebám. Na druhou stranu, pokud spíte na boku a trpíte bolestmi krku, pak čtěte dále, protože prozkoumáme některé z nejlepších dostupných polštářů určených speciálně pro tento účel.

Nejlepší polštáře pro osoby spící na boku a trpící bolestmi šíje

Pokud spíte na boku a v noci vás bolí krk, je důležité najít správný polštář, který vám poskytne dostatečnou oporu a udrží hlavu rovně nad rameny. Středně tvrdé varianty se často doporučují pro osoby spící na boku, protože nabízejí dobrou rovnováhu mezi pohodlím a podporou. Mezi dva takové polštáře, které stojí za zvážení, patří polštář Eli & Elm z organické bavlny pro boční spaní a polštář Brooklyn Bedding Talalay Latex Pillow.

Polštář na spaní z organické bavlny Eli & Elm

Polštář Eli & Elm z organické bavlny pro spaní na boku je navržen speciálně pro ty, kteří dávají přednost spaní na boku. Jeho jedinečný tvar do písmene U pomáhá udržovat správnou polohu páteře a zároveň poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné opření ramen, aniž by způsoboval další napětí nebo nepohodlí během spánku. Potah z organické bavlny dodává polštáři další vrstvu měkkosti, takže je nejen podpůrný, ale také pohodlný.

Brooklyn Bedding Talalay latexový polštář

Alternativou je polštář Brooklyn Bedding Talalay Latex Pillow, který nabízí vynikající oporu krku díky konstrukci z přírodního latexu, která se přizpůsobí tvaru hlavy a krku a zároveň zachovává tvrdost vhodnou pro osoby spící na boku. Tento hypoalergenní polštář je také vybaven potahem odvádějícím vlhkost, který je vyroben z tkaniny z bambusového hedvábí a zajišťuje prodyšnost po celou noc.

Kromě výběru vhodného polštáře na základě typu materiálu a úrovně tuhosti je při hledání výrobků zaměřených na zmírnění chronických nebo silných bolestí šíje nutné zvážit i další faktory, jako jsou například rozpočtová omezení. Například polštáře z paměťové pěny, jako je polštář Epabo Contour Memory Foam Pillow, mohou poskytnout vynikající oporu za dostupnější cenu ve srovnání s latexovými variantami.

Kromě toho je při výběru polštáře pro chronické nebo silné bolesti krku třeba vzít v úvahu osobní vkus. Možná proto budete muset vyzkoušet několik různých výrobků, než najdete takový, který vám účinně pomůže ulevit od bolesti krku a zároveň podpoří klidný spánek po celou noc.

Polštář Eli & Elm z organické bavlny pro spaní na boku a latexový polštář Brooklyn Bedding Talalay poskytují optimální oporu pro kvalitní odpočinek. Pro spáče na zádech, kteří mají problémy s krční páteří, se nyní podíváme na dva špičkové polštáře, které mohou pomoci zmírnit nepohodlí.

Top Pillows for Back Sleepers with Neck Issues

Nejlepší polštáře pro osoby spící na zádech s problémy s krkem

Pokud spíte na zádech a trápí vás bolesti krční páteře, je velmi důležité najít polštář, který vám poskytne dostatečnou oporu a udrží správnou polohu krční páteře. Dvěma vynikajícími možnostmi pro spáče na zádech jsou polštář Tempur-Pedic Tempur-Neck Pillow a polštář Purple Harmony Pillow.

Polštář Tempur-Pedic Tempur-Neck Pillow

Polštář Tempur-Pedic Tempur-Neck Pillow je speciálně navržen tak, aby chránil hlavu a krk během odpočinku. Jeho ergonomický tvar pomáhá zmírnit tlak na krční svaly a zároveň zajišťuje, že hlava zůstane po celou noc v jedné rovině s rameny. Materiál z paměťové pěny se přizpůsobí vašim jedinečným konturám a zajistí vám individuální pohodlí.

Polštář Purple Harmony

Alternativou je polštář Purple Harmony, který díky tvarovanému designu nabízí prodyšnost a silnou podporu krční páteře. Tento polštář je vybaven patentovanou mřížkovou technologií Purple v kombinaci s latexem Talalay, což vede k ideální rovnováze mezi měkkostí a pevností. Jeho potah odvádějící vlhkost vás navíc udrží v chladu po celou noc.

Při výběru mezi těmito dvěma polštáři zvažte faktory, jako jsou osobní preference materiálů (paměťová pěna vs. latex), rozpočtová omezení nebo specifické potřeby související se zmírněním chronické bolesti krku nebo předcházením závažným bolestem krku způsobeným nesprávnou polohou při spánku.

 • Udržujte správné zarovnání: To pomůže zabránit nadměrnému zatížení krčních svalů a krční páteře.
 • Zvažte tvrdost polštáře: Polštář Tempur-Neck Pillow je k dispozici v různých stupních tuhosti, zatímco polštář Purple Harmony Pillow je středně tuhý. V závislosti na svých preferencích můžete zvolit tvrdší nebo měkčí variantu, která vám poskytne optimální oporu.
 • Zhodnoťte chladicí vlastnosti: Pokud máte tendenci spát v horku, může být potah polštáře Purple Harmony, který odvádí vlhkost, atraktivním prvkem, který pomáhá regulovat teplotu během spánku.

Kromě výběru podpůrného polštáře na základě individuálních potřeb/preferencí je důležité udržovat správné držení těla během bdění a zajistit odpovídající nastavení páteře během spánku použitím vhodných materiálů na lůžkoviny, které jsou speciálně navrženy pro různé typy spáčů a jejich jedinečné požadavky/preference.

Polštář Tempur-Pedic Tempur-Neck Pillow a polštář Purple Harmony Pillow jsou dva z nejlepších polštářů pro lidi, kteří spí na zádech a mají problémy s krkem. Pro ty, kteří trpí bolestmi krku a ramen, je ideální volbou polštář Marlow od společnosti Saatva, který jim poskytne úlevu.

Ideální polštáře pro úlevu od bolesti šíje a ramen

Abyste se vyhnuli bolestem ramen spojeným s nekvalitními polštáři nebo nesprávnými polohami při spánku, je nezbytné vybrat si polštář, který nabízí správnou rovnováhu mezi podporou a pohodlím. Jedním z takových výrobků je Marlow od společnosti Saatva, který poskytuje vynikající řešení pro ty, kteří pociťují nepohodlí v oblasti krku a ramen.

Marlow od společnosti Saatva

Polštář Marlow je vybaven dvěma kompresními zipy na obou stranách, které uživatelům umožňují maximální nastavení v závislosti na jejich preferované poloze během nočních hodin. Díky této univerzální konstrukci je vhodný pro různé polohy při spánku, včetně osob spících na zádech, které vyžadují plošší polštář, nebo osob spících na boku, které potřebují větší loft, aby udržely hlavu rovně nad rameny.

 • Tři výšky podkroví: Polštář Marlow je k dispozici ve třech různých výškách loftu - nízké, střední a vysoké - s ohledem na individuální preference podle úrovně pohodlí a polohy při spánku.
 • Ekologické materiály: Tato ekologicky šetrná varianta poskytuje nejen optimální oporu, ale také zajišťuje prodyšnost po celou noc.
 • Hypoalergenní vlastnosti: Díky přírodním materiálům použitým při výrobě polštáře Marlow je odolný vůči alergenům, jako jsou roztoči a spory plísní. Je ideální volbou pro osoby trpící alergiemi nebo příznaky astmatu, které zhoršují tradiční polštáře se syntetickou výplní.

Kromě výběru podpůrného polštáře určeného speciálně pro zmírnění bolesti krku, jako je například polštář Marlow od společnosti Saatva, může ke snížení chronické bolesti krku přispět i správné držení těla během bdění. Stejně důležité je zajistit odpovídající nastavení páteře během spánku, čehož lze dosáhnout použitím krčního polštáře, který nabízí správnou míru opory pro vaši preferovanou polohu při spánku.

Nezapomeňte polštáře vyměňovat každé 1-2 roky, abyste zachovali jejich účinnost při poskytování optimální opory krku. Vyhnete se tak silným bolestem krku způsobeným používáním opotřebovaných nebo nepodpůrných polštářů. Díky správné kombinaci správného držení těla, vhodné polohy při spánku a kvalitního polštáře, jako je Marlow od společnosti Saatva, budete na dobré cestě k tomu, abyste se nadobro zbavili bolesti krku a ramen.

Polštář Marlow od společnosti Saatva je ideální pro úlevu od bolesti krku a ramen a poskytuje pohodlný spánek. Pro všestranné pohodlí nabízí přizpůsobitelné polštáře LAYR univerzální konstrukci a možnost přizpůsobení vašim individuálním potřebám.

Top Pillows for Back Sleepers with Neck Issues

Přizpůsobitelné polštáře LAYR pro všestranné pohodlí

Pokud hledáte všestranné pohodlí bez ohledu na vaše osobní preference ohledně úrovně loftu nebo typu materiálu, pak by vám mohly vyhovovat přizpůsobitelné polštáře Luxome LAYR. Tento polštář nabízí všestrannou konstrukci přizpůsobitelnou prakticky jakýmkoli specifickým potřebám a požadavkům uživatele po celou dobu používání, aniž by byly ohroženy celkové výkonnostní schopnosti.

Univerzální konstrukce a přizpůsobivost

Polštář Luxome LAYR má jedinečný design, který umožňuje uživatelům přizpůsobit si zážitek ze spánku nastavením vrstev uvnitř. Díky třem různým vrstvám - drcené paměťové pěně, latexu a chladivé paměťové pěně s gelovou náplní - tento polštář vyhovuje různým spánkovým preferencím a polohám.

 • Drcená paměťová pěna: Tato vrstva poskytuje vynikající oporu krku a zároveň se přizpůsobuje tvaru hlavy. Je ideální pro ty, kteří potřebují tvrdší polštář, ale přesto chtějí mít jisté tvarovací výhody.
 • Latex: Latex je známý svou odolností a pružností a nabízí pevnost i pružnost. Tato vrstva pomáhá udržet krk během spánku v rovině a zároveň poskytuje dostatečnou oporu lidem, kteří spí na zádech nebo na břiše a vyžadují tenčí polštář.
 • Chladivá paměťová pěna s gelovou náplní: Tato vrstva pomáhá regulovat teplotu tím, že odvádí teplo od těla. Díky své měkké struktuře je ideální volbou pro osoby spící na boku, které hledají úlevu od tlaku na ramena.

Polštář Luxome LAYR má kromě přizpůsobitelných vrstev také snímatelný potah z organické bavlny, který je hypoalergenní a prodyšný. Tím je zajištěno pohodlné prostředí pro spánek bez alergenů a dráždivých látek.

Polštář Luxome LAYR Customizable Pillow nabízí takovou všestrannost konstrukce a přizpůsobivost různým spánkovým preferencím, že může být vynikající investicí pro ty, kteří chtějí zmírnit bolest krku a zároveň si užít individuální pohodlí. Ať už spíte na boku a potřebujete větší oporu, nebo dáváte přednost měkčímu polštáři s chladicími vlastnostmi, tento inovativní výrobek si najde něco pro každého.

Přizpůsobitelné polštáře LAYR poskytují všestranné pohodlí a oporu pro kvalitní spánek a jsou ideální volbou pro každého, kdo chce snížit bolesti krku. Pro další zmírnění nepohodlí je důležité změnit životní styl, například zaujmout správné držení těla a zajistit odpovídající nastavení páteře.

Změny životního stylu pro snížení bolesti šíje

Kromě výběru podpůrného polštáře podle individuálních potřeb a preferencí mohou bolesti krku pomoci snížit i další změny životního stylu. Zásadními kroky ke zmírnění potíží jsou správné držení těla během bdění a zajištění odpovídajícího nastavení páteře během spánku.

Správné držení těla

Správné držení těla je zásadní pro prevenci bolesti krční páteře. Je důležité udržovat hlavu v jedné linii se zády a nehrbit se ani nehrbit. Jedním ze způsobů, jak zlepšit držení těla, je pravidelné protahování krku a cvičení, které posiluje svaly podpírající krční páteř.

Zajištění správného nastavení páteře

Poloha ve spánku hraje významnou roli při udržování správného nastavení páteře během odpočinku. Lidé, kteří spí na zádech, by měli používat tenčí polštář, který podporuje přirozené zakřivení krční páteře a netlačí hlavu příliš dopředu. Lidé, kteří spí na boku, potřebují silnější polštář, který udržuje hlavu v úrovni ramen, zatímco lidé, kteří spí na břiše, potřebují ještě tenčí polštář nebo žádný.

 • Spáči na zádech: Polštář z paměťové pěny nebo latexový polštář o tenké až střední tloušťce může být ideální pro poskytnutí optimální opory a zároveň pro správné vyrovnání krku.
 • Spáči na boku: Polštáře se středním až vysokým loftem vyrobené z materiálů, jako je drcená paměťová pěna, které nabízejí přizpůsobitelné úrovně tuhosti podle osobních preferencí.
 • Spáči na břiše: Případně zkuste spát bez polštáře, abyste snížili zátěž krčních svalů.

Dalším důležitým faktorem prevence bolesti krční páteře je výběr správné matrace. Matrace, která poskytuje dostatečnou oporu a odlehčení od tlaku, pomáhá udržet páteř během spánku v rovině a snižuje pravděpodobnost, že se probudíte se ztuhlým nebo bolavým krkem.

Tyto změny životního stylu spolu s výběrem vhodného polštáře pro preferovanou polohu při spánku mohou výrazně zmírnit chronickou bolest krku a zlepšit celkovou kvalitu spánku.

Změna životního stylu může být užitečnou strategií pro zlepšení pohody a zmírnění bolesti krku. Válcový polštář AllSett Bolster Pillow for Migraine and Neck Pain Sufferers může poskytnout další úroveň úlevy od stresu na krku a ramenou.

The AllSett Cylindrical Bolster Pillow for Neck Pain Sufferers

Válcový polštář AllSett pro osoby trpící bolestmi šíje

Těm, kteří se neustále probouzejí s bolestmi krku, může válcový polštář AllSett ulevit tím, že sníží zatížení krku a ramen. Tento jedinečný polštář je navržen tak, aby se přizpůsobil široké škále spánkových poloh a preferencí, což z něj činí vynikající volbu pro osoby, které hledají přizpůsobitelnou oporu.

Snížení stresu na krku a ramenou

Klíčem ke zmírnění bolesti krku je správná opora, která udržuje krční páteř během spánku v rovině. Válcový polštář AllSett toho dosahuje díky všestranné konstrukci, která umožňuje nastavit jeho polohu podle vašich osobních preferencí. Umístěním podhlavníku pod krk nebo podél páteře si můžete zajistit optimální vyrovnání a zároveň zmírnit tlak na citlivé oblasti.

Kromě toho, že je válcový polštář AllSett nastavitelný, je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, jako je paměťová pěna, která se přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytuje cílenou podporu tam, kde je to nejvíce potřeba. Jeho hypoalergenní potah navíc zajišťuje pohodlný spánek, aniž by vyvolával alergie nebo přecitlivělost.

 • Všestranný design: Vhodné pro osoby spící na zádech, na boku i na břiše díky možnosti přizpůsobení polohy.
 • Prémiové materiály: Vyrobeno z podpůrné paměťové pěny s měkkým, ale odolným hypoalergenním potahem pro maximální pohodlí.
 • Snadné používání: Lehká konstrukce umožňuje snadné přenášení během noci podle potřeby, aniž by byl narušen klidný spánek.

Pokud se potýkáte s chronickou bolestí krku, může být válcový polštář AllSett účinným řešením, které vám pomůže zmírnit nepohodlí a zlepšit celkovou kvalitu spánku. Tím, že tento inovativní polštář poskytuje cílenou oporu krku a ramenům, může pomoci snížit napětí v těchto oblastech a zároveň podpořit správné zarovnání páteře během odpočinku.

K nalezení nejvhodnější polohy pro vaše potřeby může být nutné experimentovat s různými polohami. Díky své univerzální konstrukci a vysoce kvalitním materiálům je však válcový polštář AllSett cennou investicí pro ty, kteří hledají úlevu od přetrvávajících bolestí šíje.

Válcový polštář AllSett Bolster je vynikající volbou pro ty, kteří trpí migrénou a bolestmi šíje, protože poskytuje optimální oporu pro snížení zátěže krku a ramen. Dále se budeme zabývat polštářem Strategist Water Pillow, který díky své inovativní konstrukci s komorou naplněnou tekutinou nabízí jedinečné řešení pro úlevu od bolesti šíje.

Vodní polštář Strategist - jedinečné řešení pro úlevu od bolesti šíje

Pokud hledáte inovativní a účinné řešení pro zmírnění bolesti krku, vodní polštář Strategist by mohl být přesně to, co potřebujete. Tento jedinečný polštář je navržen s vnitřní komorou naplněnou tekutinou, která je obklopena plyšovou vnější vrstvou textilního materiálu, a nabízí tak uživatelům bezkonkurenční úroveň pohodlí a nastavitelnosti ve srovnání s tradičními možnostmi, které jsou v současné době na trhu k dispozici.

Inovativní design s komorou plněnou tekutinou

Klíčovým prvkem, který odlišuje vodní polštář Strategist od ostatních polštářů, je jeho komora naplněná tekutinou. Uživatelé si mohou nastavením množství vody v komoře přizpůsobit úroveň opory svým potřebám. Výsledkem je podpůrný polštář, který se dokonale přizpůsobí tvaru hlavy a krku a zajistí optimální vyrovnání krční páteře během spánku.

Tato přizpůsobitelná podpěra může pomoci zmírnit tlak na krční svaly, snížit chronickou bolest krku a v některých případech dokonce pomoci předcházet závažným bolestem krku. Protože se navíc voda přirozeně přizpůsobí jakémukoli tvaru nebo kontuře, aniž by časem ztratila své podpůrné vlastnosti jako paměťová pěna nebo latexové materiály, může si tento typ polštáře udržet svou účinnost déle než jiné alternativy.

 • Lepší kvalita spánku: Tento inovativní polštář správně podpírá hlavu a udržuje krční páteř v rovině během spánku, čímž pomáhá zlepšit celkovou kvalitu spánku a snižuje počet případů probuzení z důvodu nepohodlí způsobeného špatným držením těla nebo nesprávnou polohou při spánku.
 • Chladicí účinek: Další výhodou tohoto typu polštáře je jeho schopnost účinněji regulovat teplotu než tradiční polštáře z materiálů, jako je paměťová pěna nebo prachové peří, které mohou zadržovat teplo v oblasti hlavy a krku, což vede k nepohodlí a přerušovanému spánku.
 • Snadná údržba: Vodní polštář Strategist se také snadno čistí a udržuje, protože vnější potah lze sejmout a vyprat v pračce. Kromě toho můžete snadno a bez potíží doplnit nebo upravit hladinu vody v komoře podle potřeby.

Pokud hledáte jedinečné řešení pro zmírnění bolesti krku a zároveň optimální oporu během spánku, zvažte možnost vyzkoušet vodní polštář Strategist. Jeho inovativní konstrukce s komorou naplněnou tekutinou nabízí bezkonkurenční úroveň pohodlí a nastavitelnosti, která může pomoci zlepšit celkovou kvalitu vašeho spánku a zároveň snížit příznaky chronické bolesti krku.

Časté dotazy týkající se nejlepšího polštáře proti bolesti šíje

Jaký je nejlepší polštář proti bolesti šíje?

Nejlepší polštář proti bolestem krku se liší v závislosti na individuálních preferencích a poloze při spánku. Důrazně doporučovanou volbou je však polštář Tempur-Pedic Tempur-Neck Pillow, který poskytuje vynikající oporu a tvarování, které zmírňuje tlakové body a udržuje správnou polohu páteře.

Jaký je správný polštář, abyste se vyhnuli bolesti šíje?

Správný polštář, který zabrání bolestem krku, by měl poskytovat dostatečnou oporu, udržovat správnou polohu páteře a být vhodný pro preferovanou polohu při spánku. Zvažte možnosti, jako je polštář Purple Harmony Pillow nebo polštář Brooklyn Bedding Talalay Latex Pillow.

Jaký polštář doporučují chiropraktici?

Chiropraktici často doporučují polštáře, které podporují optimální nastavení krční páteře, například polštáře z paměťové pěny nebo tvarované polštáře. Polštář Tempur-Pedic Tempur-Neck Pillow a polštář Eli & Elm z organické bavlny Side-Sleeper Pillow jsou dvě oblíbené volby mezi chiropraktiky.

Může polštář zmírnit bolest krku?

Vhodný polštář může pomoci zmírnit stávající bolesti krku tím, že poskytne vhodnou oporu a podpoří správné nastavení páteře během spánku. Ačkoli nemusí "vyřešit" základní problémy způsobující nepohodlí, používání ideálního polštáře může výrazně snížit příznaky chronického nebo akutního přetížení krku.

Závěr

Nalezení optimálního polštáře proti nepohodlí krku může změnit kvalitu spánku a celkovou pohodu. Faktory, jako je držení těla během spánku, typ materiálu polštáře a velikost, mohou mít vliv na rozhodnutí, který polštář je pro vás vhodný. Je také důležité pravidelně vyměňovat staré polštáře, aby byla zajištěna správná opora.

Pokud spíte na boku a trápí vás bolesti krku, zvažte polštář Eli & Elm z organické bavlny pro boční spaní nebo latexový polštář Brooklyn Bedding Talalay. Spáčům, kteří spí na zádech, může pomoci polštář Tempur-Pedic Tempur-Neck Pillow nebo polštář Purple Harmony Pillow. Těm, kteří trpí bolestmi ramen, mohou ulevit polštáře Marlow s nastavitelnou výškou podkroví.

Pro další snížení bolesti krku je zásadní změnit životní styl, a to správným držením těla a zajištěním správného nastavení páteře. Přizpůsobitelné polštáře LAYR nabízejí všestranné řešení pohodlí vhodné pro různé polohy při spánku, zatímco válcový polštář AllSett Bolster se přizpůsobí široké škále poloh při spánku včetně těch, které trápí migréna.

Pokud hledáte inovativní design, který vám uleví od bolesti krku, vyzkoušejte polštář Strategist Water Pillow s inovativní vnitřní komorou naplněnou tekutinou, která se dokonale přizpůsobí vaší hlavě a krku.

Závěrem lze říci, že výběr nejlepšího polštáře proti bolesti krku vyžaduje pečlivé zvážení faktorů, jako je poloha při spánku a použité materiály. Tyto úvahy spolu se zavedením změn životního stylu, jako je správné držení těla, vám mohou pomoci zmírnit potíže spojené s tímto onemocněním.

Chcete zlepšit svůj celkový zdravotní stav? Podívejte se na nabídku vysoce kvalitních CBD produktů společnosti Cibdol ještě dnes! Navštivte cibdol.com.

Zaregistrujte do našeho zpravodaje a užijte 10% slevu na jednu vaši objednávku

Jaký produkt potřebuji?