• Active B12
  • Active B12
  • Active B12
  • Active B12
  • Active B12
  • Active B12
  • Active B12
  • Active B12

Active B12

1250mcg s vitamínem B6 (P-5-P) a kyselinou listovou

€ 15.95
€ 15.95
Ihned dostupné

Vlastnosti a výhody:

Pleasant-tasting melting tablet with natural raspberry extract
Premium B12 supplement with two bioactive forms of B12
Melting tablet for better absorption that starts in the mouth
Helps to restore your energy level and reduction of tiredness
Amount:
 

Obohaťte svůj jídelníček o vysoce kvalitní vitamin B12. Nejenže se nám podařilo získat dvě bioaktivní formy vitaminu B12 pro silnější účinek, ale také jsme je skombinovali s kyselinou listovou a vitaminem B6 pro komplexní podporu vašeho každodenního zdraví. Jsou přidávány do malinových tablet a vy tak snadno můžete využívat benefity esenciálních vitaminů B.

Popis
Informace
Popis

Esenciální vitaminy B pro naplnění vašich denních potřeb

Podpora vašeho těla správnou rovnováhou esenciálních vitaminů je zásadní pro to, abyste mysleli a cítili se co nejlépe. Náš vitamin B12 kombinuje dvě bioaktivní formy (methylkobalamín a adenosylkobalamín) spolu s kyselinou listovou a vitaminem B6, aby nejen podpořil mezery ve výživě, ale také obnovil vaši hladinu energie a přispěl ke snížení únavy.

Podpora vašeho každodenního zdraví

Největším zdrojem vitaminu B12 jsou obvykle zvířecí produkty, díky čemuž nemá spousta vegetariánů a veganů ve svém jídelníčku dostatečné množství tohoto vitaminu. Díky našemu prémiovému doplňku stravy můžete vylepšit váš jídelníček a zajistit, že vaše tělo má dostatek vitaminu B12 pro podporu nervového systému, tvorbu červených krvinek a dalších věcí.

Vaše každodenní dávka vitaminů B snadno a rychle

Využili jsme dvě bioaktivní formy vitaminu B12, takže je tělo může využít přímo a nemusí je nejdříve přeměnit. To však není vše, co jsme udělali, abychom podpořili vaše každodenní wellness cíle. Prémiové složení je pečlivě obsaženo v pastilkách s příchutí maliny, které se rychle rozpouštějí v ústech pro maximální vstřebatelnost přes sliznici.

Dopřejte svému tělu nezbytnou podporu, kterou potřebuje, s naším prémiovým doplňkem B12. Vylepšené složení v kombinaci s pohodlným formátem pastilek zajišťuje, že nebudete nikdy ukráceni o účinky vitaminu B12, B6 a kyseliny listové, které posilují vaše zdraví.

Jak užívat Vitamin B12 od Cibdolu

Pro nejlepší výsledek rozpusťte jednu pastilku denně ve vašich ústech.

Informace
Množství 60 tablet
CBD No
Category Vitals
Jaký produkt potřebuji?