• Magnesium Citrate
  • Magnesium Citrate
  • Magnesium Citrate
  • Magnesium Citrate
  • Magnesium Citrate
  • Magnesium Citrate

Magnesium Citrate

€ 12.95
Ihned dostupné
Amount:
 

Vyzkoušejte výhody vysoce kvalitního Citrátu hořečnatého od společnosti Cibdol. Dostatek hořčíku, který využívají prakticky všechny tkáně v těle, je zásadní pro vyvážený a zdravý životní styl. Citrát hořečnatý se v porovnání s jinými formami nejen lépe vstřebává do těla, ale podporuje zdraví trávicího traktu a svalů a zároveň posiluje hladinu energie.

Popis
Informace
Popis

Nastartujte vaše zdraví

Dodejte svému tělu potřebné elektrolyty s citrátem hořečnatým od společnosti Cibdol. Hořčík, který využívají všechny tkáně v těle, je nezbytný pro aktivní a plnohodnotný životní styl. Tělo však může mít problém vstřebat potřebný hořčík, a proto nastupuje citrát hořečnatý. Lépe se vstřebává, což zajišťuje, že se dostane do oblastí, které potřebuje k podpoře fyzického zdraví.

Pociťte sílu citrátu hořečnatého

Hořčík je klíčový pro více než 300 metabolických procesů, včetně funkce svalů, zdraví imunitního a nervového systému, metabolismu, hladiny energie a mnoha dalších. Naštěstí je citrát hořečnatý směsí hořčíku a citrátových iontů, která snadněji podporuje tyto klíčové funkce a podporuje tak život plný dobrodružství.

Objevte vitalitu a pohodu celého těla

Nikdy nebylo snazší přijmout život plný akce a dobrodružství. Díky energizujícím vlastnostem citrátu hořečnatého od Cibdolu můžete vést aktivní životní styl, aniž by vás brzdila únava nebo vyčerpání. Naše vysoce kvalitní směs poskytuje 200 mg hořčíku v jedné tabletě, což představuje více než 50 % doporučené denní dávky.

Užívejte náš organický doplněk stravy s citrátem hořečnatým a dodejte svému tělu potřebné stavební kameny. Je vhodný ke každodenní konzumaci, nikdy nebylo snazší posílit wellness a provést malou změnu, která bude rezonovat od vaší hlavy až po prsty na nohou. Vyzkoušejte svůj ještě dnes.

Jak používat citrát hořečnatý od Cibdolu

Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte 1-2 kapsle denně s jídlem nebo krátce po něm. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Informace
Dávkování 1 capsule / 2 x a day
Množství 60 kapslí
Skladování Na suchém, temném a chladném místě
CBD No
Category Vitals
Jaký produkt potřebuji?