• Bisglycinát hořečnatý
  • Bisglycinát hořečnatý
  • Bisglycinát hořečnatý
  • Bisglycinát hořečnatý
  • Bisglycinát hořečnatý
  • Bisglycinát hořečnatý

Bisglycinát hořečnatý

€ 16.95
Ihned dostupné
Amount:
 

Dopřejte vašemu tělu dostatek jednoho z nejdůležitějších minerálů v těle pomocí bisglycinátu hořečnatého od společnosti Cibdol. Náš organický doplněk stravy, který obsahuje 200 mg vysoce kvalitního hořčíku v jedné tabletě, podporuje nejen imunitní systém, ale přispívá také k normální psychické funkci a poskytuje vaší mysli zdroje, které potřebuje pro zvládání moderního života.

Popis
Informace
Popis

Posílení odolnosti pro vaše zdraví

Málokterý minerál hraje v duševní pohodě tak zásadní roli jako hořčík. Náš doplněk stravy Bisglycinát hořečnatý využívá organické složení, které posiluje tělo zevnitř. Konkrétně tento druh hořčíku pomáhá řešit psychické výzvy moderního života tím, že podporuje normální fyzické funkce a aktivuje vaše přirozené energetické rezervy.

Využijte vliv hořčíku na celé tělo

Hořčík využívá prakticky každá tkáň v těle a hraje klíčovou roli ve více než 300 metabolických procesech. Je také nezbytným zdrojem v boji proti psychickému a fyzickému stresu. Necháme-li však hladinu minerálu klesnout, může se stát, že tělo bude citlivější na tlak aktivního životního stylu.

Prvotřídní zdroj základní výživy

Ať už jde o podporu sportovního životního stylu nebo o vyplnění mezer ve výživě, o významu hořčíku prakticky ve všech aspektech každodenního života není pochyb. Vliv našeho doplňku stravy nemá konce - od správně fungujícího nervového systému přes metabolismus, udržování energie až po duševní jasnost.

Dopřejte si podporu a sebedůvěru, kterou potřebujete, abyste se mohli postavit životu čelem. Naše 200 mg tablety hořčíku pomáhají vyplnit mezery ve výživě tím, že poskytují více než 50 % denní doporučené dávky. Vyzkoušejte tu svou ještě dnes a pocítíte rozdíl, který může kvalitní organický hořčík přinést vaší duševní pohodě.

Jak používat bisglycinát hořečnatý od Cibdolu

Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte 1-3 kapsle denně s jídlem nebo krátce po něm. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Informace
Dávkování 1 - 3 capsules daily
Množství 60 kapslí
Skladování Na suchém, temném a chladném místě
CBD No
Category Vitals
Jaký produkt potřebuji?