• Lactose Support
  • Lactose Support
  • Lactose Support
  • Lactose Support
  • Lactose Support
  • Lactose Support

Lactose Support

€ 18.95
Ihned dostupné
Amount:
 

Užijte si mléčné výrobky naplno s produktem Lactose Support od Cibdolu. Náš vysoce kvalitní doplněk stravy napomáhá trávení mléčných cukrů, takže je ideální pro jedince, kteří mají potíže s přirozeným trávením laktózy. Každá tableta se snadno žvýká a je dodávána s 50 mg enzymu laktázy, což odpovídá 5000 FCC/ALU.

Popis
Informace
Popis

Užijte si jídla, která milujete

Vzhledem k tomu, že zhruba 65 % světové populace má potíže se zpracováním laktózy, je podpora esenciálních laktázových enzymů zásadní pro to, abychom si mléčné výrobky mohli naplno vychutnat. S podporou laktózy od Cibdol můžete zažít 50 mg vysoce kvalitního enzymu laktázy na tabletu – ideální pro lidi, kteří mají potíže s trávením mléčného cukru (laktózy) ve střevech.

Vaše oblíbená jídla na vás čekají

Mléčné výrobky nemusí vyvolávat strach a nepohodlí. Namísto toho může podpora enzymů laktázy pomoci rozložit mléčné cukry a podpořit lidi s intolerancí, bez ohledu na to, jak mírná je. Ať už si vychutnáváte misku zmrzliny, dopřáváte si extra sýr na pizze nebo si jednoduše přidáváte mléko do kávy, produkt Lactose Support vám pomůže vychutnat si mléčné výrobky bez pocitu viny.

Získejte znovu kontrolu nad svým fyzickým zdravím

Získejte podporu, kterou potřebujete, abyste intoleranci laktózy zvládli. Spolu s vyváženým a zdravým životním stylem vás může produkt Lactose Support vrátit k vychutnávání si potravin, které máte rádi, a pomůže vám najít radost v jídle s přáteli a rodinou.

Naše snadno žvýkatelné tablety jsou ideální pro jedince, kteří mají potíže s trávením laktózy a můžete je užít kdykoliv a kdekoliv. Uvnitř každé kapsle naleznete účinnou směs enzymů, ekvivalentní 5000 FCC/ALU, která je připravena tak, aby podporovala rozklad laktózy a poskytla vám sebedůvěru, kterou potřebujete k životu plnému skvěle chutnajícího jídla a ještě lepší společnosti.

Jak používat Lactose Support od Cibdolu

Pro dosažení nejlepších výsledků užijte 1–2 žvýkací tablety s vodou krátce před konzumací jídla/nápoje obsahujícího laktózu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Informace
Množství 60 kapslí
CBD No
Category Vitals
Jaký produkt potřebuji?