• Joint Health
  • Joint Health
  • Joint Health
  • Joint Health
  • Joint Health
  • Joint Health
  • Joint Health
  • Joint Health

Joint Health

S mušlí zelenoústou, kolagenem, chondroitinem a manganem

€ 22.46
-25%
€ 29.95
Ihned dostupné
Amount:
 

Pohybujte se svobodně se Zdravím kloubů od společnosti Cibdol. Každá kapsle obsahuje sofistikovanou směs oleje z mušle zelenoústé, kyseliny hyaluronové a nezbytných vitamínů a minerálů a poskytuje kloubům potřebnou volnost pohybu. Ať už se jedná o podporu intenzivního cvičení, každodenní mobility nebo jednoduše o proaktivní přístup ke zdravým kloubům, Joint Health může mít zásadní význam.

Popis
Informace
Popis

Nechte přírodu, aby se postarala o vaše klouby

Nedovolte, aby vás zdraví vašich kloubů brzdilo, když život vyžaduje víc. Díky odbornému smíchání oleje z mušle zelenoústé s kyselinou hyaluronovou a esenciálními přísadami poskytují naše kapsle Joint Health na přírodní bázi kloubům podporu, kterou potřebují ke svobodnému pohybu. Ať už jste výkonný sportovec, nebo máte jen zájem podpořit každodenní pohyblivost, náš každodenní doplněk stravy vás udrží v pohybu.

Síla slávek zelenoústých

Olej ze slávek zelenoústých, získaný z Perna canaliculus (měkkýš pocházející z Nového Zélandu), obsahuje účinnou směs omega-3 mastné kyseliny eikosatetraenové (ETA) a dalších prospěšných látek. Tato alternativní forma omega-3 je podstatně účinnější než EPA obsažená v tradičních doplňcích stravy s omega-3 rybím olejem, což ze slávek zelenoústých činí univerzální volbu pro každodenní péči o zdraví kloubů.

Proaktivní přístup ke zdraví kloubů

Nedovolte, aby vám špatná pohyblivost nebo unavené, bolavé klouby bránily ve volném pohybu. Kapsle Joint Health nabízejí jednoduchý, přírodně napájený přístup ke zdraví kloubů, takže se můžete soustředit na aktivity, které máte rádi. Díky množství esenciálních omega-3 mastných kyselin, které hladce spolupracují s kyselinou hyaluronovou, antioxidanty, vitamíny a minerály, mají kapsle Joint Health sílu podpořit zdraví kloubů mnoha způsoby.

Pocítíte rozdíl a přijmete podpůrnou sílu oleje z mušle zelenoústé, která vás udrží v pohybu den za dnem.

Jak používat Cibdol Joint Health

Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte tři kapsle denně s vodou a jídlem, rovnoměrně rozložené během dne.

Informace
Složení Green-lipped mussel (MOLLUSK); plant based capsule (HPMC); Bulking Agent (Microcrystaline cellulose); chondroitine sulfate (bovine); Methyl Sulfonyl Methane (MSM); Biocell (80% collagen typeII, 10% hyaluronic acid), Curcumin C3 complex; Vitamins, Anti Caking agent (Calcium bound fatty acids, silicondioxide); Bamboo silica extract, Minerals
CBD No
Category Úleva
Jaký produkt potřebuji?