Recenzent: Levent Mendirme

Levent Mendirme

Levent Mendirme, BPharm, měl vždy zápal pro užívání doplňků zdraví pro prodloužení délky života a také pro zdravější život. Odkdy dodělal svůj bakalářský titul ve Farmacii na Gazi University School of Pharmaceutics, tak pracoval v různých sektorech farmaceutického průmyslu.

Levent má více než 28 let zkušeností a stojí za spuštěním více než stovky produktů péče o zdraví a je expertem v oblastech, jako je B2B vývoj, lékařský marketing či přístupnost trhu pro farmaceutické produkty. Jedná se také o předního experta v oblasti liposomů a liposomální aktivity a jeho vášeň pro doplňky stravy z něj dělá velice hodnotného člena našeho recenzního týmu.

Kromě toho, že je zakladatelem a COO v E-Conn Healthcare Consulting a také je součástí představenstva v CureSupport Group, tak Levent pomáhá s kontrolou obsahu na stránkách Cibdolu. Levent také publikuje své vlastní práce, a to včetně vzdělávacích videí a prezentací na www.e-conn.org.

Levent využívá své znalosti k vývoji nových a moderních liposomálních produktů a má bezkonkurenční zkušenosti v oblasti farmaceutických produktů a služeb. Leventovi zkrátka záleží na lepším fyzickém i duševním zdraví všech lidí. Na YouTube zkuste vyhledat "liposomal_academy" a nebo si jej rozklikněte v odkazech níže.


Jaký produkt potřebuji?