Jump into the summer holidays with Cibdol. Enjoy 25% off our complete product range with code: SUMMER25

  • React Faster
  • React Faster
  • React Faster
  • React Faster
  • React Faster
  • React Faster

React Faster

€ 29,95
Ihned dostupné

Vlastnosti a výhody:

Zlepšuje reakční rychlost (Panax Ženšen & Kofein)*
Unikátní složení díky inovativní Brainberry®
S přírodními extrakty z bylin
Pro krátkodobé i dlouhodobé užívání
Ideální pro vysoce aktivní životní styl
Amount:
 
Popis
Informace
Popis

Blesková reakce pro chvíle, kdy se musíte plně soustředit

Když vás od výhry či prohry dělí jediné rozhodnutí, tak si vyberte produkt React Faster od Cibdolu. Tento produkt obsahuje esenciální vitamíny, minerály, Brainberry® Bioactor, kofein a unikátní kombinaci taurinu, zeleného čaje a ženšenu, díky čemuž dostane vaše tělo pomoc, kterou přesně potřebuje bez ohledu na to, co právě děláte.*

Ingredients: Herbs; Taurine; Caffeine; Bulking agent (Microcrystalline Cellulose); Plant Based Capsule (HPMC); Anti- Caking Agent (Magnesium Stearate); Minerals; Vitamins.

Obsažené ingredience

Compounds mg %RI
Brainberry (Aronia Berry Extract) 65 -
Taurine 150 -
Caffeine 100 -
Green Tea 100 -
Panax Ginseng 100 -
Vitamin B3 10 63
Folate 90mcg 45
Vitamin B12 2,8mcg 112
Vitamin B6 1.7 121
Magnesium 60 16

Získejte konkurenční výhodu

Produkt React Faster je přírodní doplněk stravy, který vám pomůže získat výhodu při komplexních úkonech či v místech, kde je potřeba mít co nejrychlejší reflexy. Tento produkt je vhodný pro krátkodobé i dlouhodobé užívání a obsahuje sofistikovanou směs vitamínů, minerálů a přírodních rostlinných látek, díky kterým si snadno poradíte s výzvami moderního života.

V dnešním konkurenčním prostředí je produkt React Faster přírodní cestou, jak mít navrch.

Characteristics

Art.no: CIBD0071 EAN 7640178660717

Packaging: Jar in cardboard box

Content: 30 doses (1 hardcap = 1 daily dose)

Materials: Cardboard SFC certified

Jak užívat React Faster od Cibdolu

Instructions: Pro nejlepší výsledky užívejte jednu kapsli denně a zapijte ji sklenicí vody. Nežvýkejte jednotlivé tablety a nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Storage: Cool, dark and dry

Shelf life: 6 months after opening


*Ženšen a kofein podporují rychlost reakce, nicméně toto tvrzení stále čeká na schválení Evropskou komisí. Doplňky stravy nenahrazují bohatou a vyváženou stravu. Vyvážené stravování je nezbytné pro zdravý životní styl.


Výkon založený na rostlinách

Produkt React Faster obsahuje vyzkoušené ingredience, jako je vitamín B12, folát a hořčík. Ty pomáhají udržet náš nervový systém v plné formě. Nicméně produkt React Faster obsahuje i vybrané rostlinné ingredience, díky čemuž se liší od jiných doplňků stravy.

Ženšen podporuje rychlost reakce, zatímco díky kofeinu se cítíme plní energie. Tyto dvě sloučeniny skvěle spolupracují s L-theaninem ze zeleného čaje, který zase příspívá k lepšímu kognitivnímu výkonu. A v neposlední řadě zde máme Brainberry® Bioactor, což je inovativní extrakt, který je vyroben z arónie. Jakmile dáte všechny tyto ingredience dohromady, tak máte doplněk stravy, který je vhodný pro každodenní užívání.

Vhodné pro:

Produkt React Faster je plný přírodních ingrediencí a skvěle kombinuje nejkvalitnější suroviny v ideálním poměru. Bez ohledu na to, jaká výzva vás čeká, produkt React Faster vám pomůže udělat důležitá rozhodnutí rychle a přesvědčivě.

Top Sport

Activities

Traffic

Gaming

Critical Work

Informace
Jaký produkt potřebuji?