• Greens
  • Greens
  • Greens
  • Greens

Greens

€ 39.95
Ihned dostupné
Amount:
 

Když náš každodenní život nevykazuje žádné známky zpomalení, je tu produkt Greens od Cibdolu, který vám dodá dostatečnou podporu. Jedná se o ideální řešení, jak zvýšit příjem ovoce a zeleniny ve vašem jídelníčku. Tento doplněk stravy obsahuje přes 27 druhů ovoce a zeleniny, včetně superpotravin, jako je chlorella, spirulina apod. Navíc jsme přidali vlákninu, trávicí enzymy a probiotika.

Popis
Informace
Popis

Nezapomeňte na ovoce a zeleninu

Přijmout během dne doporučené množství ovoce a zeleniny není vždy jednoduché, a to obzvláště tehdy, kdy máme moc práce, sociální zábavy a nebo se musíme starat o rodinu. Produkt Greens od Cibdolu je kompletním doplňkem stravy, který obsahuje výtažky z 27 různých druhů ovoce a zeleniny, společně s přidanou vlákninou, trávicími enzymy a probiotiky, díky čemuž se skvěle hodí do různých smoothies apod.

Ujistěte se, že vaše tělo má dostatečné množství zdrojů a živin

Zaručit, aby vaše tělo mělo dostatek živin z ovoce a zeleniny, je nezbytné pro maximální zdraví. Nicméně každodenní příjem této potravy není jednoduchý a z toho hlediska jsme v Cibdolu vyvinuli produkt Greens. Tento doplněk stravy se jednoduše používá a skvěle spolupracuje s náročným životným stylem, jelikož vám pomůže splnit každodenní příjem těchto živin snadno a rychle.

Maximální obsah ovoce, zeleniny a superpotravin

Náš produkt Greens obsahuje 27 různých druhů ovoce a zeleniny, a to včetně zeleného čaje, extraktu z hroznových semínek a dvě superpotraviny - chlorella a spirulina. Nejenže tyto složky pomohou podpořit nutriční potřeby vašeho těla, ale také skvěle spolupracují s trávicími enzymy, vlákninou a probiotiky, které jsou v produktu Greens také obsaženy.

Když život nevykazuje žádné známky zpomalení, nenechte si ujít nutriční výhody ovoce a zeleniny; doplňte svůj příjem těchto potravin s produktem Greens od Cibdolu. Ať už jej použijete do smoothies nebo k obohacení vašich oblíbených jídel, tento produkt poskytuje kompletní spektrum vitamínů, minerálů, živin, antioxidantů a dalších pro život důležitých sloučenin.

Jak používat Greens od Cibdolu

Rozpusťte 1 odměrku (10 g) ve vodě jako doplněk stravy k dennímu příjmu potravy. Vyhněte se konzumaci produktu Greens na lačný žaludek nebo s produkty obsahujícími zelený čaj. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Informace
CBD No
Category Vitals
Jaký produkt potřebuji?