3 ZA CENU 2, na všechny naše produkty CBD! Až 33% sleva s kódem CIBDOL3

  • Hair Complex

Hair Complex

€ 24,95
Vyprodáno
Úspěšně jste se přihlásili k odběru tohoto produktu

Posilte integritu a pigmentaci svých vlasů pomocí produktu Hair Complex od společnosti Cibdol. Díky vitamínům A a C, niacinu, biotinu a jódu náš sofistikovaný produkt nejen podporuje pokožku hlavy, ale přispívá k normálnímu růstu a objemu vlasů. Pestrá směs vitamínů a minerálů, vhodná pro muže i ženy, zajistí, že vaše tělo bude mít vše, co potřebuje, aby vytvořilo krásné a silné vlasy.

Popis
Informace
Popis

Přispívá ke krásným, silným a objemným vlasům

Vypadávání vlasů je sice nevyhnutelnou součástí stárnutí, ale to neznamená, že nemůžeme tělu pomoci upřednostnit normální růst vlasů a jejich pigmentaci. Díky specifické kombinaci vitamínů, minerálů a aminokyselin podporuje náš produkt Hair Complex zdraví pokožky hlavy, normální pigmentaci vlasů a jejich objem. Tyto klíčové prvky společně podporují krásné a silné vlasy pro zvýšení sebevědomí, které pocítíte při každém pohledu.

Dejte přednost zdravým vlasům

Nikdo z nás nemůže vrátit čas, ale můžeme zajistit, aby tělo mělo k dispozici všechny zdroje, které potřebuje k upřednostnění zdravě vypadajících vlasů. Bohužel, když se potýkáme s omezeným množstvím vitamínů a minerálů, zůstává péče o vlasy až na posledním místě, na úkor jiných důležitých tělesných procesů. Právě tehdy se může ukázat, že doplňky stravy mají zásadní význam pro muže a ženy, kteří chtějí obnovit a chránit normální růst vlasů.

24 vysoce kvalitních složek

Hair Complex, který je nabitý 24 základními složkami, včetně komplexu vitamínů B, obsahuje přesně to, co vaše vlasy potřebují, aby prospívaly. Specifická kombinace vitamínů A a C, niacinu, jódu, biotinu, selenu a dalších látek totiž hladce spolupracuje na podpoře vašich vlasů a vlasové pokožky.

Dopřejte si krásné a silné vlasy díky zcela přírodní směsi vitamínů, minerálů a aminokyselin obsažené v přípravku Hair Complex. Snadno polykatelné kapsle se hodí k vaší stávající wellness rutině a dodají vám každodenní sebedůvěru, na kterou se můžete spolehnout.

Jak používat Hair Complex od společnosti Cibdol

Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte dvě kapsle denně se sklenicí vody a jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Informace
Množství 60 kapslí
CBD No
Category Vitals
Jaký produkt potřebuji?