• Joint Comfort
  • Joint Comfort
  • Joint Comfort
  • Joint Comfort
  • Joint Comfort
  • Joint Comfort
  • Joint Comfort
  • Joint Comfort

Joint Comfort

€ 39.95
Ihned dostupné

Vlastnosti a výhody:

Good for cartilage in joints (Manganese)
For comfortable & supple joints (Boswellia & Zingiber)*
Contributes to collagen formation & cartilage function (Vitamin C)
Copper contributes to normal connective tissues
With the unique Mitidol® voor a quick result (after 10 days)
Amount:
 

Dopřejte si radost z pohybu s produktem Joint Comfort od společnosti Cibdol. Bez ohledu na okolnosti, pohyb je zásadní pro zdravý a vyvážený životní styl. Proto jsme vytvořili směs vitamínů, minerálů, rostlinných látek a jedinečného extraktu Mitidol®, abychom podpořili pohodlné a pružné klouby již za deset dní.*

Popis
Informace
Popis

Ať vám pohyb přináší radost, ne nepohodlí.

Nedovolte, aby vám ztuhlé nebo citlivé klouby bránily v žití aktivního života. Produkt Joint Comfort pomáhá obnovit vaši lásku k pohybu díky jedinečné směsi vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů. Bez ohledu na okolnosti vám toto zcela přírodní složení pomůže dodat pružnost do kroku a umožní vám začít každý den s ohebnými klouby.*

Důležité je zůstat aktivní

Bez ohledu na věk nebo životní styl, dostatečný pohyb významně prospívá vašemu duševnímu i fyzickému zdraví. S přibývajícím věkem nebo v důsledku sportovního zranění však mohou klouby začít tuhnout, což ovlivňuje kvalitu našeho života. Jemná směs uvnitř přípravku Joint Comfort spolupracuje s vaším tělem a podporuje tvorbu pojivové tkáně, chrupavky a kolagenu, čímž podporuje pohyblivost, kterou si zasloužíte.

Příroda potkává inovace

Produkt Joint Comfort využívá obrovský vliv manganu, mědi, vitaminu C a extraktu z boswellie, aby nejen podpořil pružnost kloubů, ale posílil i jemnou chrupavku a pojivovou tkáň obklopující klouby. Zcela přírodní složení jsme však posunuli ještě o krok dál a přidali jsme rychle působící extrakt Mitidol®, který je jedinečnou kombinací extraktů z rostlin Zingiber officinale a Acmella oleracea.

Již za deset dní užívání si budete moci vychutnat a zamilovat si radost z pohybu. Důmyslné složení produktu Joint Comfort pracuje společně s vaším tělem a zajišťuje vám volný pohyb bez nepříjemných pocitů. Vyzkoušejte rostlinnou sílu přípravku Joint Comfort ještě dnes!

Jak používat produkt Joint Comfort od Cibdolu

Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte jednu kapsli dvakrát denně, nejlépe během jídla nebo krátce po něm.

*Zdravotní prohlášení čeká na evropské schválení

Informace
Dávkování 1 capsule / 2 x a day
Množství 60 kapslí
Forma Kapsle
Veganské Ano
CBD No
Category Úleva
Jaký produkt potřebuji?