Platební metody

Za naše produkty můžete zaplatit několika způsoby. Všechny platební metody jsou bezpečné a diskrétní. Ať už se rozhodnete zaplatit jakkoliv, můžete si být jisti, že uděláme vše pro to, aby vaše platba proběhla v jednoduchém a bezpečném prostředí.

Platební karta

Placení pomocí karty je jedna z nejstandardnějších a nejbezpečnějších metod platby na internetu. V Cibdolu můžete zaplatit pomocí karet Visa a MasterCard. Abyste mohli tuto metodu použít, budete muset vyplnit informace z vaší platební karty, datum expirace a 3-číselný bezpečnostní kód (naleznete jej na zadní části karty). Vaše platba by měla proběhnout takřka okamžitě a my se budeme moci pustit do přípravy vaší objednávky.

Bankovní převod

Pokud si přejete zaplatit bankovním převodem, pak nám platbu zašlete na následující adresu:

Ujistěte se, že použijete číslo vaší objednávky jako variabilní symbol. Poznámka: I když je bankovní převod často okamžitý, platba může také trvat až 3 dny. Vaši objednávku začneme připravovat, jakmile obdržíme potvrzení o přijetí platby.

Cibdol BV
UBS Bank
IBAN: DE53 5022 0085 3296 1400 18
Swift/Bic: SMHBDEFF
Referenční č.: (začíná na) B00.....

Ušetřete na bankovních poplatcích

Na převod peněz, zvlášť mezinárodní, se mohou vztahovat i poplatky. Toto obzvláště platí pro platby, které nepoužívají jako hlavní měnu Euro. Nicméně existují i další možnosti. Mnoho společností nyní nabízí rychlou a bezpečnou službu převodu peněz, při které nezaplatíte vysoké bankovní poplatky.

Mezi takovéto společnosti patří:

  • Xoom
  • HiFX
  • XE Trade
  • 1st Contact
  • UK Forex
  • Transferwise
  • World first

iDeal

iDeal je jednoduchá alternativní platební metoda, která je k dispozici v Nizozemsku. Nepotřebujete platební kartu a umožňuje rychlé a bezpečné platby. Jméno poskytovatele této služby se objeví na výpisu z vašeho účtu.

Direct E-Banking

Directebanking.com nabízí relativně novou službu, která pracuje s TÜV standardem k zaručení bezpečnosti. Pomocí vašeho Direct E-Banking účtu můžete vygenerovat platbu, která jde přímo na náš účet. Tato služba umožňuje diskrétní mezinárodní platby, ke kterým dojde prakticky okamžitě.

Bancontact

Bancontact využívá stejné bezpečnostní protokoly jako online bankovní platba. Není třeba instalace žádného softwaru - pokud máte online bankovní účet, pak můžete použít tuto jednoduchou a snadnou platební metodu.


Jaký produkt potřebuji?