• Mood regulator
  • Mood regulator
  • Mood regulator
  • Mood regulator
  • Mood regulator
  • Mood regulator
  • Mood regulator
  • Mood regulator

Mood regulator

Fast-acting

€ 24.95
Ihned dostupné
Amount:
 

Zažijte rychlou úlevu od pocitů stresu a obav s přípravkem Mood Regulator od společnosti Cibdol. Odborná směs GABA, L-theaninu a vitaminu B rychle působí, krátkodobě zlepšuje náladu a pomáhá vám uvolnit se, když to nejvíce potřebujete. Důvěřujte síle přírodních ingrediencí a získejte podporu, kterou potřebujete, abyste zvládli neúprosné tempo moderního života.

Popis
Informace
Popis

Když vás život zavalí, získejte rychle podporu

Život často vypadá, jako by se řítil rychlostí milionu mil za hodinu, a s tím souvisí i riziko rychle se měnící nálady. Když vás tyto pocity stresu nebo obav začnou přemáhat, je vám k dispozici přípravek Mood Regulator a jeho zcela přírodní směs GABA, L-theaninu a vitaminu B, která vám poskytne rychlou úlevu a podpoří uvolnění, které potřebujete k tomu, abyste se vrátili do správných kolejí.

Plynulá směs přirozeně se vyskytujících látek

Přirozeně se vyskytující sloučeniny dodávají přípravku Mood Regulator sílu a poskytují tak komplexní řešení pocitu stresu a obav. Zvýšení hladiny L-theaninu (aminokyseliny obsažené v zeleném čaji), GABA (neurotransmiteru spojeného s činností nervových buněk) a vitaminu B (nezbytného vitaminu, který přispívá k normální psychické funkci) v těle může pomoci vaší mysli rychle reagovat na intenzitu moderního životního stylu.

Relaxace, když ji nejvíce potřebujete

Když vás začnou ovládat pocity stresu a obav, Mood Regulator vám poskytne dodatečné uvolnění, které potřebujete k tomu, abyste mohli pokračovat v cestě vpřed. Zatímco mnohé doplňky stravy související s náladou se uplatní až po dlouhodobém užívání, Mood Regulator se do práce dostává rychle a nabízí krátkodobou podporu při nečekaných životních zvratech.

Když cítíte, že se vaše nálada zhoršuje, důvěřujte rychle působící podpoře přípravku Mood Regulator. Zcela přírodní směs podporuje duševní pohodu, když ji nejvíce potřebujete.

Jak používat přípravek Mood Regulator od společnosti Cibdol

Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte 1–3 tablety denně a nechte je rozpustit pod jazykem.

Informace
Složení GABA (Gamma Amino Butyric Acid); Sweetener (Xylitol); Binder (Vegetable Oil); Green Tea Extract With 98% L-Theanine; Natural Flavoring Agent (Orange, Mango, Lemon), Anti-Caking Agent (Silicon Dioxide, Plant Based Magnesium Stearate), Acidity Regulator (Citric Acid); Vitamins.
CBD No
Category Nálada
Jaký produkt potřebuji?